Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 20 lutego 2001, 15:02

Recenzja In Cold Blood

Zapraszamy do lektury recenzji gry In Cold Blood, która wydaje nam się interesującą propozycją dla wszystkich miłośników gier przygodowych, choć może też zainteresować ludzi, którzy rzadko sięgają po takie pozycje. Gra jest ciekawa chociażby z tego powodu, że została stworzona przez firmę Revolution Software, twórcę tak znanych tytułów jak Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky czy obu części Broken Sword.

Zapraszamy do lektury recenzji gry In Cold Blood, która wydaje nam się interesującą propozycją dla wszystkich miłośników gier przygodowych, choć może też zainteresować ludzi, którzy rzadko sięgają po takie pozycje. Gra jest ciekawa chociażby z tego powodu, że została stworzona przez firmę Revolution Software, twórcę tak znanych tytułów jak Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky czy obu części Broken Sword. Oto fragment recenzji:

„Z Zimną Krwią (pod takim tytułem gra jest rozpowszechniana w kraju) jest grą typu action-adventure, czyli połączeniem przygodówki z grą akcji i widokiem w trzeciej osobie. Oprócz atrakcyjnego tytułu i ładnej grafiki gra ta wyróżnia się niezwykle interesującym scenariuszem. Głównym bohaterem jest tajny agent Cord, John Cord. Od razu nasuwa się słuszne skojarzenie z Bondem, gdyż obaj są Anglikami, agentami wywiadu MI6 tajnych służb Jej Królewskiej Mości. Mają za szefa kobietę, Cord panią o pseudonimie Alfa a agent 007 w ostatnich filmach tajemniczą M (...)”

Całość znajdziecie tutaj.