Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2011, 17:24

autor: Olek

Przed nami pierwszy weekend betatestów gry Star Wars: The Old Republic

Już w najbliższy piątek - 2 września startuje pierwszy weekend zamkniętych betatestów gry Star Wars: The Old Republic. Losowo wybrana grupa testerów, spośród ponad 1,5 mln kandydatów, będzie miała okazję sprawdzić nowe dzieło deweloperów z korporacji BioWare.

Planowana na koniec roku premiera gry MMORPG Star Wars: The Old Republic zbliża się wielkimi krokami. Podczas zakończonych wczoraj targów Penny Arcade Expo Prime w Seattle przedstawiciele korporacji BioWare poinformowali, że pierwszy z zapowiadanych weekendowych betatestów rozpocznie się już w najbliższy piątek - 2 września.

Udział w becie Star Wars: The Old Republic to marzenie ponad półtora miliona graczy, którzy złożyli swoje podania na testerów. Po miesiącach oczekiwań wygląda na to, że przynajmniej część z nich otrzyma szansę wcielenia się w Jedi i Sithów przed premierą gry.

Nie wiadomo jeszcze do ilu, spośród zarejestrowanych na oficjalnej stronie internetowej SW:TOR, osób uśmiechnie się szczęście. BioWare zapewnia jednak, że testerzy będą wybierani losowo, a fakt zamówienia tytułu w przedsprzedaży nie będzie brany pod uwagę.

Przed nami pierwszy weekend betatestów gry Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1

Przy tej okazji warto przypomnieć słowa Allison Berryman, menedżerki do spraw kontaktów ze społecznością graczy, która kilka miesięcy temu przestrzegała przed oferowanymi na rozmaitych stronach internetowych fałszywymi kodami, rzekomo uprawniającymi do udziału w betatestach. Gracze mogą bowiem nie tylko pozbyć się pieniędzy, ale też paść ofiarą innego rodzaju oszustw, do których przestępcom potrzebne są dane osobowe.

BioWare przypomina także, że sprzedaż kont z dostępem do bety jest surowo zabroniona. System monitorujący ma wykrywać tego typu przypadki i natychmiast karać wykluczeniem z udziału w testach.

Więcej informacji o Star Wars: The Old Republic dowiecie się z lektury zapowiedzi oraz oglądając najciekawsze materiały wideo związane z tą produkcją.

 1. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - tryb operacji i Huttball - gamescom 2011
 2. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - klasy zaawansowane cz.2
 3. Zapowiedź - Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - PvP
 4. Zapowiedź - Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - flashpointy i bitwy kosmiczne
 5. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - zadania, świat i crafting
 6. Zapowiedź - Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - fabuła
 7. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - MMO według BioWare
 8. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - rzemiosło i towarzysze
 9. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - kompani i strefy wojny
 10. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - klasy zaawansowane cz.1
 11. Video Eternity Vault
 12. Video Huttball
 13. Video Jedi Consular
 14. Video Esseles
 15. Video klasy postaci
 16. Video rozwój Łowcy Nagród
 17. Video Alderaan
 18. Video kulisy produkcji - Tatooine
 19. Video cechy gry