Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2011, 08:27

autor: Sarge

Data premiery i wymagania sprzętowe polskiej strzelaniny Hard Reset

Poznaliśmy wymagania sprzętowe i datę premiery pierwszoosobowej strzelaniny Hard Reset. Gra tworzona jest przez polskie studio Flying Wild Hog.

Polskie studio Flying Wild Hog ujawniło datę premiery oraz wymagania sprzętowe pierwszoosobowej strzelaniny Hard Reset. Jest to pierwszy projekt rodzimego dewelopera.

Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że gra ukaże się w następnym miesiącu. Teraz w oficjalnej informacji prasowej ujawniono, że nastąpi to dokładnie 13 września. Termin dotyczy premiery na Steamie i przypada na wtorek. Bardzo możliwe, że na pudełkową edycję przyjdzie nam poczekać do piątku, 16 września. Hard Reset w naszym kraju wyda firma CD Projekt.

W momencie swojego debiutu na Steamie, cyfrowa edycja produkcji kosztować będzie 27,99 euro, czyli ok. 112 złotych. Jeśli zdecydujecie się na przedpremierowe zamówienie, wtedy tytuł zdobędziecie o 10% taniej, a więc za 25,19 euro (ok. 101 złotych). Warto jednak poczekać na pojawienie się gry w sklepach – istnieje spora szansa, że polski dystrybutor postara się o odpowiednio niższą cenę.

Data premiery i wymagania sprzętowe polskiej strzelaniny Hard Reset - ilustracja #1

Twórcy podali również wymagania sprzętowe swojego nadchodzącego dzieła. Dzięki temu już teraz możecie ocenić, czy Wasz sprzęt zdoła uruchomić tę produkcję w rozsądnych detalach.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Pentium 4 2.5 GHz / Athlon 64
 2. Pamięć operacyjna: 2 GB
 3. Karta grafiki: GeForce 8800GS / Radeon HD 3870 (512 MB pamięci) lub lepsze
 4. Dysk twardy: 4 GB
 5. System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Quad Core 2.3 GHz / Phenom II X4 2.5 GHz
 2. Pamięć operacyjna: 3 GB
 3. Karta grafiki: GeForce 9800 GT / Radeon HD 4870 (512 MB pamięci) lub lepsze
 4. Dysk twardy: 4 GB
 5. System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Hard Reset to pierwszoosobowa strzelanina utrzymana w cyberpunkowych klimatach. Pracują nad nią m.in. byli pracownicy People Can Fly, CD Projekt RED oraz City Interactive, odpowiedzialni wcześniej za takie pozycje jak Painkiller, Bulletstorm, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów czy Sniper: Ghost Warrior. W produkcji nie znajdziemy żadnego trybu multiplayer, gdyż twórcy chcieli skupić się na kampanii dla jednego gracza. Styl rozgrywki przypominać ma staroszkolne produkcje, takie jak Doom, Quake czy Painkiller.

 1. Zapowiedź – Testowaliśmy grę Hard Reset – nową polską strzelaninę
 2. Video Story Teaser
 3. Video gameplay #1
 4. Video trailer #1