Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 10 czerwca 2017, 12:55

Promocje mobilne na weekend 10-11 czerwca (m.in. Evoland i Mage Gauntlet)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Kingdom Rush Frontiers, Sky Gamblers: Storm Raiders czy Mage Gauntlet. Ponadto dostępna jest tania paczka z grami firmy Crescent Moon Games, zawierająca m.in. gry The Deer God, Aralon: Forge and Flame czy Legend of the Skyfish.

Lumino City - Promocje mobilne na weekend 10-11 czerwca (m.in. Evoland i Mage Gauntlet) - wiadomość - 2017-06-10
Lumino City

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Pojedyncze tytuły

Mage Gauntlet

Zaczynamy od gry Mage Gauntlet studia Noodlecake, która została przeceniona o 50%. Następca tej produkcji, czyli Wayward Souls trochę przyćmił pierwowzór, ale i tak pozostaje on jednym z absolutnie najlepszych RPG-ów akcji, w jakie możecie zagrać na urządzeniach mobilnych.

 1. Mage Gauntlet w Google Play za 5,09 zł

Kingdom Rush Frontiers

Warto także zainteresować się promocją Kingdom Rush Frontiers. Tego klasyka wśród mobilnych strategii tower defense można obecnie kupić za 1,79 zł, co stanowi obniżkę o 82%. To skromna cena, biorąc pod uwagę na jak wiele godzin starcza ta produkcja.

 1. Kingdom Rush Frontiers w Google Play za 1,79 zł

Lumino City

Fanom przygodówek polecamy sprawdzenie gry Lumino City, którą dzięki wyprzedaży można kupić za 5,09 zł, czyli o 78% taniej niż wynosi cena standardowa. Produkcja zachwyca wzorowanym opartym na papierowych makietach stylem graficznym, ale oferuje także ciekawą fabułę i pomysłowe zagadki.

 1. Lumino City w Google Play za 5,09 zł

Sky Gamblers: Storm Raiders

Ten tydzień jest naprawdę dobry pod względem promocji dużych projektów. Kolejną przecenioną perełką jest Sky Gamblers: Storm Raiders, które pomimo kilku lat na karku pozostaje jedną z najlepszych lotniczych strzelanek, jakie można dostać na rynku mobilnym. Promocja pozwala nabyć ten tytuł o 50% taniej, za 9,09 zł.

 1. Sky Gamblers: Storm Raiders w Google Play za 9,09 zł

Bridge Constructor

Ostatnią promocją dostępną tylko na Androida, na którą chcemy zwrócić Waszą uwagę jest 84-procentowa obniżka ceny Bridge Constructor, czyli gry logicznej traktującej o budowaniu mostów. Obecnie można ją kupić za marne 30 groszy.

 1. Bridge Constructor w Google Play za 30 gr

Evoland

Sporą, bo 80-procentową obniżkę zaproponowali również autorzy Evoland. To dobra okazja do sprawdzenia tej nietypowej produkcji, która w interaktywny sposób obrazuje ewolucję przygodowych gier akcji, poczynając od monochromatycznej grafiki, aż po trójwymiarowe wcielenie tego gatunku. Oferta obowiązuje zarówno na iOS, jak i Androidzie

 1. Evoland w Google Play za 4,29 zł
 2. Evoland w App Store za 4,99 zł

Framed za darmo

Z promocji dostępnych tylko dla użytkowników iOS koniecznie trzeba wspomnieć o wyśmienitej grze logicznej Framed, którą przez krótki czas można pobrać za darmo. W tej produkcji naszym zadaniem jest odpowiednie przestawianie poszczególnych elementów interaktywnego komiksu, tak by opowiadana przez obrazki historia prowadziła do pożądanego rezultatu końcowego.

 1. Framed w App Store za darmo

Zestawy

Humble Crescent Moon Bundle

Z zestawów polecamy tanią paczkę Humble Bundle, zawierającą pokaźny zestaw gier wydanych na Androida przez firmę Crescent Moon Games.

Humble Crescent Moon Games Bundle:

 1. Próg pierwszy: Stellar Wanderer, Exiles, Atomic Super Lander i Almightree: The Last Dreamer za dowolną kwotę.
 2. Próg drugi: The Deer God, Maze Lord, Ravensword: Shadowlands oraz Aralon: Forge and Flame za 4,69 USD (ok. 17 PLN).
 3. Próg trzeci: Legend of the Skyfish, 2-bit Cowboy oraz The Deep Paths za 5 USD (ok. 19 PLN).

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne