Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2005, 17:24

autor: Jiker

Poznaliśmy europejską datę premiery Mario Party 7

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że siódma część cyklu gier imprezowych Mario Party ukaże się na rynku europejskim już w lutym przyszłego roku.

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że siódma część cyklu gier imprezowych Mario Party ukaże się na rynku europejskim 10 lutego 2006 roku. Będzie można ją nabyć za Ł39.99 (ok. 230 PLN).

Mario Party 7 należy do tradycyjnej linii produktów, zapoczątkowanej w drugiej połowie XX wieku na pamiętnej platformie Nintendo 64. Jak zwykle mamy więc do czynienia z grą świetnie sprawdzającą się podczas rywalizacji wieloosobowej z udziałem maksymalnie ośmiu graczy. Developerzy postarali się, abyśmy doświadczyli najwyższej jakości przeżyć w związku z dopracowaną oprawą audio-wizualną całości.

Na potrzeby „siódemki” zaprojektowano osiemdziesiąt zupełnie nowych rodzajów zabawy, wymagających przede wszystkim znakomitej zręczności, nieprzeciętnego sprytu i mistrzowsko wyćwiczonego refleksu. Wśród zaimplementowanych mini-gier widzimy zatem m.in. zespołowe skakanie na ogromnej skakance, wyścigi zwinnych jednośladów i toczenie masywnych kul. Warto zauważyć, że wykorzystujemy nie tylko standardowy kontroler, ale także specjalny mikrofon (opcja doskonale znana z szóstej części serii), ponieważ wprowadzono szereg konkurencji muzycznych.

Więcej informacji na temat opisywanej pozycji znajdziecie w naszej Encyklopedii.