Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieGCN
Okładka Mario Party 7 (GCN)
OkładkaMario Party 7 (GCN)

Mario Party 7 GCN

Mario Party 7 należy do tradycyjnej linii produktów, zapoczątkowanej w drugiej połowie XX wieku na pamiętnej platformie Nintendo 64. Jak zwykle mamy więc do czynienia z grą, świetnie sprawdzającą się podczas rywalizacji wieloosobowej z udziałem maksymalnie ośmiu użytkowników.

Towarzyskie | casual | Mario | rodzinne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mario Party 7 Premiera GCN

8listopada2005

producent: Hudson Soft wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mario Party 7

Pikmin

Sonic Gems Collection

Doshin the Giant

Mario Party 7 należy do tradycyjnej linii produktów, zapoczątkowanej w drugiej połowie XX wieku na pamiętnej platformie Nintendo 64. Jak zwykle mamy więc do czynienia z grą, świetnie sprawdzającą się podczas rywalizacji wieloosobowej z udziałem maksymalnie ośmiu użytkowników. Oczywiście developerzy postarali się, abyśmy doświadczyli najwyższej jakości przeżyć w związku z dopracowaną oprawą audio-wizualną całości. Ukryto również mnóstwo różnego typu bonusów, możliwych do odblokowania poprzez wykonywanie odpowiednich zadań.

Na potrzeby „siódemki” zaprojektowano osiemdziesiąt zupełnie nowych rodzajów zabawy, wymagających przede wszystkim znakomitej zręczności, nieprzeciętnego sprytu i mistrzowsko wyćwiczonego refleksu. Wśród zaimplementowanych mini-gier widzimy zatem m.in. zespołowe skakanie na ogromnej skakance, wyścigi zwinnych jednośladów i toczenie masywnych kul. Warto zauważyć, że wykorzystujemy nie tylko standardowy kontroler, ale także specjalny mikrofon (opcja doskonale znana z szóstej części cyklu Mario Party), ponieważ wprowadzono szereg konkurencji muzycznych.

Zgodnie z przyjętą konwencją w wirtualnej rzeczywistości oglądamy pokaźny zbiór charakterystycznych postaci, pochodzących z rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produktów spod znaku Nintendo. Obok tytułowego hydraulika Mario i jego brata Luigi’ego występuje dinozaur Yoshi, Księżniczka Peach, złośliwy Wario itd. Naturalnie jeśli nie zdołamy zorganizować grupy chętnych do zabawy przy Mario Party 7, to zawsze nieobecnych może bezproblemowo zastąpić Sztuczna Inteligencja, która poczyna sobie całkiem umiejętnie i pokonanie jej nie jest prostą sprawą.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mario Party 7

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mario Party 7 Wymagania sprzętowe

Nintendo GameCube

GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
  • mikrofon