Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2011, 12:37

autor: Olek

Powrót do Karkand – dodatek DLC do gry Battlefield 3 wylądował na pecetach i Xboksie 360

Dokładnie tydzień po premierze wersji przeznaczonej na konsolę PlayStation 3, wyczekiwany przez graczy dodatek typu DLC do gry Battlefield 3 - Powrót do Karkand debiutuje na pozostałych platformach sprzętowych, czyli pecetach i Xboksie 360.

Powrót do Karkand, dodatek typu DLC do gry Battlefield 3 dostępny przez tydzień tylko w wersji na konsolę PlayStation 3, debiutuje dziś na pozostałych platformach sprzętowych, czyli komputerach PC i konsoli Xbox 360. Za darmo rozszerzenie mogą pobrać gracze, którzy kupili dzieło studia EA DICE w przedsprzedaży, bądź stali się nabywcami limitowanej edycji. Pozostali, aby zagrać na popularnych multiplayerowych mapach z Battlefield 2, muszą wydać odpowiednio 49,90 zł lub 1200 Microsoft Points.

O terminie premiery dodatku Powrót do Karkand informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Wypada więc donieść, że koncern Electronic Arts, wydawca gry Battlefield 3, dotrzymał obietnicy i pecetowi oraz xboksowi gracze mogą już toczyć multiplayerowe pojedynki na odświeżonych, legendarnych arenach: Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman a także Sharqi Peninsula.

Przypomnijmy też, że w rozszerzeniu, które otrzymało pełną polską wersję językową, poza dodatkowymi mapami znalazły się również trzy nowe pojazdy (w tym odrzutowiec pionowego startu i pustynny łazik), pięć nieśmiertelników, dziesięć najpopularniejszych broni z poprzednich odsłon serii Battlefield oraz pięć osiągnięć do odblokowania.

Wszystkich zainteresowanych kupnem „pudełkowej” edycji (w opakowaniu nie ma płyty, ale jest kod uprawniający do pobrania DLC – przyp. red.) dodatku Powrót do Karkand zapraszamy do sklepu gry-online.pl. Zachęcamy też do lektury recenzji oraz obejrzenia najświeższych materiałów wideo związanych z grą Battlefield 3.

  1. Video Recenzja - Recenzja Battlefield 3
  2. Recenzja - Powrót na pole bitwy - recenzja gry Battlefield 3
  3. Video Wake Island
  4. Video społeczność
  5. Video Gulf of Oman Gameplay
  6. Video Strike at Karkand
  7. Video Back to Karkand Gameplay
  8. Video polska wersja językowa (PL)
  9. Video zwiastun na premierę (PL)