Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 lipca 2011, 13:23

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik z opisem przejścia i sekretami do gry F.3.A.R.

"Opis przejścia do gry F.3.A.R skrupulatnie opisuje cały tryb kampanii. Zawiera również porady dotyczące trudniejszych starć. Ponadto na końcu poradnika znajduje się rozdział poświęcony położeniu lalek Almy."

„Poradnik do gry F.3.A.R. (czyli Fear 3) zawiera opis przejścia trybu kampanii oraz podpowiedzi do gry dotyczące prowadzenia najważniejszych starć. Dodatkowo na końcu poradnika znajduje się rozdział poświęcony położeniu lalek Almy.

F.3.A.R. jest grą akcji, w której połączono ze sobą mechanikę shooterów FPS z klimatem charakterystycznym dla gier z gatunku survival horror. W praktyce oznacza to, że jesteśmy zdani na swoją broń i umiejętności, które będą testowane w otoczeniu pełnym przerażających zjawisk paranormalnych oraz przez wrogów posiadających bardzo niestandardowe zestawy zachowań.” – Robert Frąc

Poradnik - do gry F.3.A.R.

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry F.3.A.R. w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

F.3.A.R. - poradnik za SMS