Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 kwietnia 2011, 16:15

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: The Sims: Średniowiecze

„Z poniższym poradnikiem żadna „ambicja”, „misja”, czy inne „średniowieczne” wyzwania nie będą Wam straszne. Opisuje on wszystkie elementy, które mogą sprawiać największe problemy."

„Bycie królem lub królową to niełatwa sprawa – na śmiałków, którzy podejmą się tego wyzwania czeka wiele zagrożeń, decyzji i wyzwań. Tak jest w The Sims Średniowiecze, grze przenoszącej akcję do pełnych niebezpieczeństw „czasów średnich”.

Poradnik został podzielony na dwie części, opisujące elementy, które mogą sprawiać największe problemy. Pierwsza z nich dotyczy „ambicji”, czyli nadrzędnych scenariuszy. Łącznie jest ich kilkanaście, a każdy z nich stanowi nie lada wyzwanie na kilka godzin zabawy.

Drugi rozdział poradnika poświęcono misjom, a więc częściom składowym każdej „ambicji”. Wiele z nich jest dość prosta sama w sobie i nie sprawi problemów wyjadaczom. W prawie każdym zadaniu pojawiają się jednak wybory i podchwytliwe wyzwania.

Z poniższym poradnikiem żadna „ambicja”, „misja”, czy inne „średniowieczne” wyzwania nie będą Wam straszne.” - „Hed”

Poradnik do gry The Sims: Średniowiecze

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry The Sims: Średniowiecze w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

The Sims: Średniowiecze - poradnik za SMS