Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2019, 14:50

autor: AlexB

Plan darmowych aktualizacji w World War Z, data premiery John Wick Hex - wieści

Dziś piszemy o planach rozwoju World War Z na najbliższe miesiące, zwiastunie nowej lokacji w Hitmanie 2 oraz dacie premiery i nowym zwiastunie John Wick Hex. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Plany rozwoju World War Z na najbliższe miesiące

Nadchodzą nowości w World War Z. - Plan darmowych aktualizacji w World War Z, data premiery John Wick Hex - wieści - wiadomość - 2019-09-20
Nadchodzą nowości w World War Z.

Studio Saber Interactive opublikowało plany na drugi sezon wsparcia gry World War Z, czyli kooperacyjnej strzelanki TPP opartej na motywach powieści i filmu pod tym samym tytułem. Do końca bieżącego roku produkcja otrzyma dwie darmowe aktualizacje. Pierwsza doda do produkcji nowe misje rozgrywające się w Moskwie i Nowym Jorku, a także świeżą broń oraz prestiżowe rangi i nagrody. Z kolei druga uzupełni tytuł o tryb hordy oparty na odpieraniu kolejnych fal, niespotykany dotąd typ zombie, kolejne przedmioty kosmetyczne oraz wsparcie dla funkcji cross-play. Po drodze pojawią się również dwa płatne DLC zawierające skórki do broni oraz postaci. Pełne plany na najbliższe miesiące możecie podziwiać na poniższej grafice.

World War Z jest dostępne na PC (Epic Games Store), PlayStation 4 oraz Xboksie One. Na wszystkich trzech platformach tytuł posiada polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

Zwiastun nowej lokacji w Hitmanie 2

Już 24 września wszyscy posiadacze przepustek sezonowych i złotych edycji gry Hitman 2 na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One otrzymają nową mapę – umiejscowioną na Malediwach Haven Island. Słynny łysy płatny zabójca wybierze się na nią, by wyeliminować trzy cele w ramach misji głównej. Ponadto plansza zaoferuje ponad 75 wyzwań, niespotykane dotąd stroje, bronie oraz metody zabójstw i będzie w pełni kompatybilna z sieciowym trybem Kontraktów. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Mały przedsmak mapy Haven Island możecie poczuć oglądając powyższy zwiastun przygotowany przez studio IO Interactive. Jest on stylizowany na reklamę wakacji na pięknej wyspie na Oceanie Indyjskim i w dość przewrotny sposób obrazuje pewne slogany.

Data premiery i trailer gry John Wick Hex

Studio Bithell Games ogłosiło, że John Wick Hex, czyli strategia turowa oparta na licencji popularnej serii filmów akcji z Keanu Reevesem w roli głównej, ukaże się na PC (wyłącznie na platformie Epic Games Store) 8 października bieżącego roku. Nieco wcześniej, bo podczas New York Comic Con., który odbędzie się w dniach 3-6 października, Mike Bithell, jeden z twórców tytułu, oraz „specjalny gość” opowiedzą co nieco o procesie produkcji nadchodzącej pozycji (via PC Gamer).

Ogłoszeniu daty premiery John Wick Hex towarzyszył nowy zwiastun, który wprowadza w fabułę produkcji, a także prezentuje fragmenty gameplayu. Możemy na nim usłyszeć między innymi Iana McShane'a, który rzecz jasna wciela się w rolę Winstona. Całość jet dostępna powyżej.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Jenny LeClue: Detectivu
 2. Football Manager 2020
 3. Exit the Gungeon
 4. Battlewake
 5. Total War Saga: Troy
 6. Terminator: Resistance
 7. Signs of the Sojourner
 8. Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout
 9. Narcos: Rise of the Cartels
 10. Neo Cab
 11. John Wick Hex
 12. Interrogation

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. The Touryst zwiastun #1
 2. The Falconeer zwiastun #1
 3. Spacebase Startopia zwiastun #1
 4. Skellboy zwiastun #1
 5. Orcs Must Die! 3 zwiastun #1
 6. Kerbal Space Program 2 zwiastun #1
 7. Hotline Miami Collection zwiastun na premierę
 8. Everspace 2 zwiastun #1