Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCSwitchXONEPS4
Okładka John Wick Hex (PC)

John Wick Hex

Bazująca na filmowej licencji dynamiczna strategia taktyczna, która w turowej formie odtwarza złożoną choreografię walk ze srebrnego ekranu. Gracz otrzymuje dostęp do bogatego arsenału ataków i ruchów charakterystycznych dla Johna Wicka.

Strategiczne | turowe | taktyczne | filmy | indie

Okładka John Wick Hex (PC)

data premiery gry:

8paź2019

PC

5maj2020

PS4

4gru2020

XONE Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

John Wick Hex to gra strategiczna koncentrująca się na taktycznych turowych starciach. Projekt opracowało studio Bithell Games, mające na koncie takie tytuły, jak Thomas Was Alone, Subsurface Circular czy Volume.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra bazuje na licencji popularnej serii filmów akcji. Produkcja przenosi nas do świata płatnych zabójców i obsadza w roli największej legendy spośród nich, czyli Johna Wicka.

Gra oferuje rozbudowaną warstwę fabularną. Głosu postaciom Winstona i Charona udzielili aktorzy Ian McShane oraz Lance Reddick, którzy wcielili się w nich na srebrnym ekranie.

Mechanika

John Wick Hex odtwarza w turowej formie skomplikowane strzelaniny znane z filmowych odsłon marki. Gracz otrzymuje do dyspozycji bogaty wybór akcji i ataków, zarówno bronią palną, jak i wręcz, aby za ich pomocą planować choreografię starć.

Podczas zabawy kierujemy tylko jedną postacią, ale bogactwo akcji i uzbrojenia oraz duża interaktywność otoczenia sprawiają, że nie mamy szans na nudę. Wrogowie zawsze mają dużą przewagę liczebną, więc utrzymanie się przy życiu wymaga dużego sprytu.

Kwestie techniczne

John Wick Hex oferuje miłą dla oka trójwymiarową oprawę graficzną, zrealizowaną w mocno komiksowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 3,3 / 10 na podstawie 60 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3,6 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,00 PLN

Klasyfikacja PEGI John Wick Hex

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe John Wick Hex

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-6300 3.8 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • Windows 10
  • Rekomendowane:
  • Intel Core i7 3.1 GHz
  • 16 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB Radeon Pro 560 lub lepsza
  • Windows 10
Recenzje John Wick Hex - dobrze, ale mogło być lepiej
Recenzje John Wick Hex - dobrze, ale mogło być lepiej

wiadomość9 października 2019

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje John Wick Hex, czyli turowej strategii studia Bithell Games. Wynika z nich, że autorzy opracowali ciekawą grę, wiernie odtwarzającą klimat kinowych pierwowzorów, choć jednocześnie nie uniknęli potknięć w kilku kluczowych elementach.

Plan darmowych aktualizacji w World War Z, data premiery John Wick Hex - wieści
Plan darmowych aktualizacji w World War Z, data premiery John Wick Hex - wieści

wiadomość20 września 2019

Dziś piszemy o planach rozwoju World War Z na najbliższe miesiące, zwiastunie nowej lokacji w Hitmanie 2 oraz dacie premiery i nowym zwiastunie John Wick Hex. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

John Wick Hex - adaptacja filmowej serii będzie turową strategią
John Wick Hex - adaptacja filmowej serii będzie turową strategią

wiadomość9 maja 2019

Autorzy Thomas Was Alone, studio Bithell Games, pracują nad grą John Wick Hex, czyli taktyczną strategią, w której pokierujemy znanym ze srebrnego ekranu płatnym zabójcą.

PC
PS4
XONE
Switch