Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2009, 09:20

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Obrazki i szczegóły rozgrywki wieloosobowej w Battlefield: Bad Company 2

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Electronic Arts zaprezentowało między innymi Battlefield: Bad Company 2. Gra wśród dziennikarzy obecnych na pokazie zebrała bardzo dobre noty, a dziś w sieci dostępny jest już komplet materiałów dotyczących tej produkcji.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Electronic Arts zaprezentowało między innymi Battlefield: Bad Company 2. Gra wśród dziennikarzy obecnych na pokazie zebrała bardzo dobre noty, a dziś w sieci dostępny jest już komplet materiałów dotyczących trybu multiplayer tej produkcji.

Tym, którzy jakimś cudem ominęli naszą wczorajszą relację ze spotkania Electronic Arts z mediami, przypominamy: Bad Company 2 w założeniach ma zrewolucjonizować rozgrywkę sieciową, która będzie nastawiona na maksymalną współpracę pomiędzy graczami. Zawodnicy rywalizować będą między innymi za pomocą nowych pojazdów – transportera ATV oraz helikoptera UH-60. Zabawę w sieci urozmaicą również specjalne osiągnięcia i bonusy otrzymywane za współpracę w zespole.

W trybie multiplayer otrzymamy osiem rozległych map, każda z nich będzie wymagała od graczy zastosowania zupełniej innej taktyki walki. Poza dwoma nowymi, w Bad Company 2 łącznie użyjemy 15 różnych pojazdów, zarówno poruszających się po lądzie, jak i w powietrzu, i na wodzie.

W grze otrzymamy 46 rodzajów broni palnej, ponad 15 gadżetów, cztery klasy postaci, które będą mogły opanować 13 różnych specjalizacji. W zaprezentowanym trailerze widzieliśmy szturm czteroosobowego oddziału na bazę wroga. Żołnierze musieli wykorzystać swoje indywidualne umiejętności, aby przeprowadzić skuteczny atak, i na tym głównie ma opierać się potęga nowego Bad Company. Film kolejny raz pokazał również siłę silnika Frostbite opracowanego przez studio DICE – całość wygląda niesamowicie realistycznie, zachwycają między innymi eksplozje oraz możliwość zrównania z ziemią praktycznie każdej przeszkody terenowej.

Podano również datę premiery – Battlefield: Bad Company 2 zadebiutuje 5 marca 2010 roku w Europie i 2 marca w USA. Poniżej kilka obrazków z tej świetnie zapowiadającej się produkcji:

Obrazki i szczegóły rozgrywki wieloosobowej w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #1
Obrazki i szczegóły rozgrywki wieloosobowej w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #2
Obrazki i szczegóły rozgrywki wieloosobowej w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #3
Obrazki i szczegóły rozgrywki wieloosobowej w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #4
Obrazki i szczegóły rozgrywki wieloosobowej w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #5

Waszej uwadze polecamy również trailer Battlefiled: Bad Company 2 zaprezentowany wczoraj w Koloni.