Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2015, 15:30

autor: Góral

Nowe screeny ze strzelanki MMO Escape from Tarkov

W ostatnich dniach deweloperzy ze studia Battlestate Games zaprezentowali na Facebooku kolejne screeny z gry Escape from Tarkov, która ma być strzelanką MMO z elementami produkcji z gatunku RPG.

Escape from Tarkov – twórcy celują w premierę pełnej wersji w drugim kwartale 2016 roku. - Nowe screeny ze strzelanki MMO Escape from Tarkov - wiadomość - 2015-12-28
Escape from Tarkov – twórcy celują w premierę pełnej wersji w drugim kwartale 2016 roku.

Deweloperzy gry Escape from Tarkov opublikowali jakiś czas temu na profilu produkcji w serwisie społecznościowym Facebook kolejną porcję screenów z wyczekiwanego FPS-a MMO. Część z nich załączamy do newsa, a po więcej odsyłamy do źródła albo do naszej galerii. O samej produkcji pisaliśmy w ostatnim czasie całkiem sporo. Mogliście już obejrzeć rozgrywkę, pierwszy zestaw screenów, zaznajomić się z kolejnymi szczegółami oraz sprawdzić materiał wideo związany z systemem ekwipunku. Gra tworzona jest przez deweloperów z rosyjskiego studia Battlestate Games, zatrudniającego osoby pracujące wcześniej m.in. przy cyklu S.T.A.L.K.E.R. i BioShocku. Doświadczeni twórcy zamierzają stworzyć tytuł, który ma mieć nie tylko ładną oprawę graficzną, ale także szereg innych atutów.

Escape from Tarkov w skrócie:
  1. Strzelanka MMO z elementami RPG od studia Battlestate Games
  2. Produkcja tworzona z myślą o komputerach PC
  3. Zamknięta beta planowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku, a premiera pełnej wersji na drugi kwartał

Escape from Tarkov będzie strzelanką MMO z elementami RPG, w której trafimy do tytułowego miasta Tarkov, gdzie mamy walczyć o przetrwanie. Tytuł wyróżniać ma się m.in. rozbudowanym systemem ekonomicznym, rozwojem postaci opartym na szkoleniu umiejętności oraz realistycznym craftingu. Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że nie będzie to produkcja free-to-play, a tytuł premium pozbawiony abonamentu i systemu mikropłatności.

Zamknięte beta testy gry mają rozpocząć się w pierwszych miesiącach 2016 roku, a w drugim kwartale tego samego roku możemy spodziewać się premiery pełnej wersji na platformie Steam.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Escape from Tarkov

Escape from Tarkov