Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2015, 15:30

autor: Góral

Nowe screeny ze strzelanki MMO Escape from Tarkov

W ostatnich dniach deweloperzy ze studia Battlestate Games zaprezentowali na Facebooku kolejne screeny z gry Escape from Tarkov, która ma być strzelanką MMO z elementami produkcji z gatunku RPG.

Escape from Tarkov – twórcy celują w premierę pełnej wersji w drugim kwartale 2016 roku. - Nowe screeny ze strzelanki MMO Escape from Tarkov - wiadomość - 2015-12-28
Escape from Tarkov – twórcy celują w premierę pełnej wersji w drugim kwartale 2016 roku.

Deweloperzy gry Escape from Tarkov opublikowali jakiś czas temu na profilu produkcji w serwisie społecznościowym Facebook kolejną porcję screenów z wyczekiwanego FPS-a MMO. Część z nich załączamy do newsa, a po więcej odsyłamy do źródła albo do naszej galerii. O samej produkcji pisaliśmy w ostatnim czasie całkiem sporo. Mogliście już obejrzeć rozgrywkę, pierwszy zestaw screenów, zaznajomić się z kolejnymi szczegółami oraz sprawdzić materiał wideo związany z systemem ekwipunku. Gra tworzona jest przez deweloperów z rosyjskiego studia Battlestate Games, zatrudniającego osoby pracujące wcześniej m.in. przy cyklu S.T.A.L.K.E.R. i BioShocku. Doświadczeni twórcy zamierzają stworzyć tytuł, który ma mieć nie tylko ładną oprawę graficzną, ale także szereg innych atutów.

Escape from Tarkov w skrócie:
  1. Strzelanka MMO z elementami RPG od studia Battlestate Games
  2. Produkcja tworzona z myślą o komputerach PC
  3. Zamknięta beta planowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku, a premiera pełnej wersji na drugi kwartał

Escape from Tarkov będzie strzelanką MMO z elementami RPG, w której trafimy do tytułowego miasta Tarkov, gdzie mamy walczyć o przetrwanie. Tytuł wyróżniać ma się m.in. rozbudowanym systemem ekonomicznym, rozwojem postaci opartym na szkoleniu umiejętności oraz realistycznym craftingu. Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że nie będzie to produkcja free-to-play, a tytuł premium pozbawiony abonamentu i systemu mikropłatności.

Zamknięte beta testy gry mają rozpocząć się w pierwszych miesiącach 2016 roku, a w drugim kwartale tego samego roku możemy spodziewać się premiery pełnej wersji na platformie Steam.