Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2015, 16:39

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Escape from Tarkov - piękna strzelanka na nowych screenach

Zapowiedziana w listopadzie strzelanka Escape from Tarkov doczekała się kilku nowych screenów, które utwierdzają nas w przekonaniu, że szykuje się produkcja ze znakomitą oprawą graficzną.

Akcja Escape from Tarkov rozegra się w tytułowym, fikcyjnym rosyjskim mieście. - Escape from Tarkov - piękna strzelanka na nowych screenach - wiadomość - 2015-12-07
Akcja Escape from Tarkov rozegra się w tytułowym, fikcyjnym rosyjskim mieście.

Przed kilkunastoma dniami informowaliśmy o bardzo ciekawie zapowiadającej się strzelance Escape from Tarkov od studia Battlestate Games, a ostatnio deweloperzy wypuścili kilka nowych screenów, potwierdzających, że szykuje się gra z bardzo dobrą oprawą graficzną. Przy okazji przypominam, że jakiś czas temu opublikowaliśmy obszerną zapowiedź gry, z którą, o ile jeszcze tego nie zrobiliście, zapoznacie się w tym miejscu. Natomiast poniżej znajdziecie kilka podstawowych informacji.

Będzie to pierwszoosobowa mieszanka realistycznej strzelanki, gry MMO oraz gatunku RPG. Akcja produkcji rozegra się w niedalekiej, alternatywnej przyszłości w fikcyjnym rosyjskim miasteczku Tarkov, z którego będziemy starali się wydostać. Zadanie ma być bardzo trudne, gdyż lokacja zostanie opanowana przez rozmaite siły wojskowe oraz działających na własną rękę szabrowników.

Zdjęcie z redakcji Gry-Online.pl... znaczy się screen z gry Escape from Tarkov.

Escape from Tarkov w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka FPP z elementami MMO i RPG
  • Deweloper: Battlestate Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 2016 rok

Rozgrywka w Escape from Tarkov nastawiona będzie na sieciowe zmagania, przy czym grze dużo bliżej do Tom Clancy's The Division niż do Call of Duty. Naszym zadaniem ma być bowiem przemierzanie rozmaitych lokacji oraz wykonywanie zadań, ale podczas misji natkniemy się na innych graczy, a ci, z którymi będziemy współpracować, po uporaniu się z wszystkimi problemami będą mogli się nas pozbyć, by zatrzymać łupy dla siebie. Oczywiście nie zabraknie także systemu rozwoju i karmy.

Premiera Escape from Tarkov odbędzie się w przyszłym roku na komputerach PC, a zainteresowane osoby odsyłam na oficjalną stronę, gdzie zapiszecie się do nadchodzących beta testów.