Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2017, 08:30

autor: Góral

Nowa część Hitmana potwierdzona

Studio Io-Interactive potwierdziło, że powstaje nowa odsłona serii Hitman. Na szczegóły musimy poczekać do przyszłego roku. Przy okazji deweloper pochwalił się, że w ostatniego Hitmana zagrało 7 milionów osób.

Hitman dorobił się pokaźnego grona 7 milionów graczy. - Nowa część Hitmana potwierdzona - wiadomość - 2017-11-08
Hitman dorobił się pokaźnego grona 7 milionów graczy.

Od dobrych kilku miesięcy wiemy, że studio Io-Interactive pracuje nad drugim sezonem gry Hitman. Jednak do tej pory deweloper nie ogłosił niczego oficjalnie. Z okazji premiery Hitman: Game of the Year Edition firma opublikowała krótki komunikat, w którym pochwaliła się, że ostatnie przygody Agenta 47 dorobiły się 7 milionów graczy, a przy okazji wyjaśniła, że nowa zawartość znajdująca się w edycji GOTY jest podziękowaniem dla fanów za wsparcie. Nie to jest jednak najbardziej interesujące, gdyż najciekawsza informacja pojawiła się na końcu wiadomości.

„Jeszcze jedna rzecz odnośnie nowego Hitmana. Chcę Wam dać znać, że robimy wielkie postępy, mamy ekscytujące nowe elementy. Nie możemy się doczekać aż Wam o nich opowiemy, ale musicie jeszcze trochę poczekać, gdyż nie planujemy zdradzać szczegółów aż do pewnego momentu w 2018 roku” – powiedział Hakan Abrak, szef studia.

Konkretów jak widać brak, ale w końcu potwierdzono, że gra faktycznie powstaje, ma się dobrze i głośno zrobi się o niej w przyszłym roku.

Hitman w skrócie:
  • gra akcji na konsole XOne i PS4 oraz PC-ty;
  • wczoraj ukazała się wersja GOTY;
  • nowa odsłona serii potwierdzona – szczegóły poznamy w przyszłym roku.

Przypominamy, że studio Io-Interactive niedawno wykupiło się od firmy Square Enix wraz z prawami do marki Hitman. Obecnie nikt nie czuwa nad deweloperem, który jest w pełni niezależny i sam podejmuje wszystkie decyzje. Miejmy nadzieję, że ta komfortowa sytuacja przełoży się na znakomitą produkcję.

Jeżeli nie graliście w ostatnią odsłonę, to chyba warto skusić się na najnowsze wydanie, zawierające wszystko to, co normalna edycja, a także kilka dodatków, w tym nową kampanię Patient Zero. Jeśli już macie „podstawkę”, to możecie dokupić aktualizację GOTY za około 72 zł.