Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 września 2021, 19:27

autor: Entelarmer

PS Plus na wrzesień 2021 - Hitman 2, Predator: Hunting Grounds i Overcooked!

Poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na wrzesień 2021 roku. W tym miesiącu usługa pozwoli pobrać trzy gry: Hitmana 2, Predator: Hunting Grounds i Overcooked! Jesz ile chcesz.

Potwierdził się przeciek dotyczący wrześniowej oferty usługi PlayStation Plus. W tym miesiącu abonenci będą mogli dodać do swojej kolekcji gry Hitman 2, Predator: Hunting Grounds na PS4 i PS5 (w ramach wstecznej kompatybilności) oraz Overcooked! Jesz ile chcesz na nowszej konsoli Sony. Dla przypomnienia: ta ostatnia pozycja uwzględnia nie tylko pierwszą odsłonę kucharskiego cyklu, ale też jej kontynuację. Obie produkcje w pakiecie zostały odświeżone z myślą o PlayStation 5 (oraz Xboxach Series X/S).

Wszystkie trzy tytuły będzie można dodać do kolekcji od 7 września do 4 października. Dzień przed pojawieniem się ich w ofercie PlayStation Plus z katalogu usługi znikną Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2.

Oferta PS Plus na wrzesień

  1. Hitman 2 (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 7 września do 4 października
  2. Predator: Hunting Grounds (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 7 września do 4 października
  3. Overcooked! Jesz ile chcesz (PS5) – od 7 września do 4 października

Gry wycofane z PS Plus we wrześniu

  1. Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – do 6 września
  2. Tennis World Tour 2 (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – do 6 września
  3. Hunter's Arena: Legends (PS4, PS5) – do 6 września

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość zabawy online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje zapisy w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Oficjalna strona marki PlayStation