Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2022, 16:32

autor: hexx0

Hitman Trilogy trafi wkrótce do Game Passa i na Steam

Studio IO Interactive ogłosiło wydanie pakietu Hitman Trilogy. Jego cyfrowa wersja trafi wkrótce na rynek – będzie dostępna również w Game Passie i na Steamie.

Przynoszę świetne wieści dla fanów skradanek. Studio IO Interactive poinformowało dziś na Twitterze, że planuje zbiorcze wydanie trzech najnowszych odsłon serii Hitman. Co więcej, jego cyfrowa wersja zostanie udostępniona już w następnym tygodniu, a konkretnie 20 stycznia. Pakiet Hitman Trilogy trafi na PS4, PS5, XOne, XSX|S i PC – zarówno do Epic Games Store, jak i na Steama. Będzie dostępny także w ramach abonamentów Xbox Game Pass oraz PC Game Pass.

Hitman Trilogy trafi wkrótce do Game Passa i na Steam - ilustracja #1
Źródło: Twitter.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Zamierzasz zagrać w Hitmana 3 po raz pierwszy? W takim razie koniecznie zajrzyj do naszego poradnika i zapoznaj się ze wskazówkami na start:

Tym samym firma Epic Games – równo po roku – straci kolejny tytuł ekskluzywny. Mowa oczywiście o Hitmanie 3, którego pecetowa wersja zadebiutowała na platformie Tima Sweeneya 20 stycznia 2021 roku i była możliwa do ogrania tylko tam. Teraz sympatycy Steama, którym nie po drodze z „Epikiem”, będą mogli sprawdzić zwieńczenie najnowszej trylogii o Agencie 47.

Warto zaznaczyć, że w kilku poprzednich tego typu przypadkach – patrz: m.in. casus Hadesagry trafiające z opóźnieniem na platformę Valve przeżywały drugą młodość, jednocześnie generując całkiem wysoką sprzedaż. Jak będzie tym razem? Jaką rolę odegra obecność Hitman Trilogy w Game Passie? Przekonamy się już wkrótce.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.