Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 stycznia 2022, 17:00

Galactic Civilizations 3 od dziś znów za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie strategia Galactic Civilizations III. Produkcję będzie można odebrać do 30 stycznia.

[Aktualizacja] Galactic Civilizations III można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępniona zostanie Relicta.

W ubiegłym tygodniu w ramach akcji darmowego rozdawnictwa gier firma Epic Games zabrała nas do fantastycznego świata rządzonego przez okrutnych bogów w Gods Will Fall. Produkcję tę wciąż możecie jeszcze odbierać na platformie Epic Games Store. Natomiast równo o godzinie 17:00 czasu polskiego otrzymamy szansę podróży w kosmos. Udostępniona bezpłatnie zostanie bowiem gra Galactic Civilizations III.

Jest to stworzona przez studio Stardock Corporation kosmiczna turowa strategia 4X, będąca kolejną odsłoną popularnego cyklu. W trakcie zabawy w tytule mamy okazję poprowadzić jedną z tytułowych galaktycznych cywilizacji do dominacji nad innymi. Możemy to osiągnąć poprzez podboje lub dyplomację i handel. Tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez media branżowe. W serwisie Metacritic może się on pochwalić średnią ocen na poziomie 81/100 (na podstawie 31 opinii). Niestety, gra nie ma polskiej wersji językowej.

Warto zaznaczyć, że Galactic Civilizations III było już raz rozdawane w Epic Games Store. Miało to miejsce niemal równo rok temu – w styczniu 2021 roku.

Galactic Civilizations III na platformie Epic Games Store

Galactic Civilizations III będzie dostępne za darmo do 30 stycznia. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja (lub pozycje) zostanie oddana w ręce graczy na platformie Epic Games Store jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej