Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 stycznia 2022, 17:00

autor: AlexB

RPG akcji Gods Will Fall od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Gods Will Fall. Produkcję będzie można odebrać do 13 stycznia.

[Aktualizacja] Gods Will Fall można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu oddane w ręce graczy zostanie Galactic Civilizations III.

Świąteczne szaleństwo darmowych gier w Epic Games Store już za nami, lecz twórcy m.in. Fortnite oraz cyklu Unreal nie kończą jeszcze z zapoczątkowaną przeszło dwa lata temu akcją rozdawnictwa kolejnych tytułów na swojej platformie. Tym razem równo o godzinie 17:00 czasu polskiego oddane w ręce graczy zostanie Gods Will Fall. Zanim to jednak nastąpi, wciąż możecie przypisywać do swoich kont gry udostępnione w ubiegłym tygodniu, czyli Tomb Raider z 2013 roku, Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider wraz z dodatkami.

Gods Will Fall to opracowane przez studio Clever Beans RPG akcji. W ramach zabawy przenosimy się do fantastycznego świata, którym rządzą okrutni bogowie żyjący w podziemiach. Stawić im czoła postanawia grupa ludzi, którzy wyruszają na wyprawę przeciwko nim. Większość z nich zostaje jednak zmieciona z powierzchni ziemi. Przy życiu pozostaje zaledwie garstka wojowników. To właśnie na ich barkach spoczywa los całej misji. Rozgrywka, którą obserwujemy z lotu ptaka, polega na eksplorowaniu kolejnych lokacji należących do poszczególnych bóstw, unikaniu przeszkód i pułapek oraz walce z hordami wrogów, w tym z potężnymi bossami. By mieć szansę poradzić sobie z tymi wszystkimi przeciwnościami losu, trzeba także pamiętać, by rozwijać umiejętności naszego bohatera.

Gods Will Fall na platformie Epic Games Store

Gods Will Fall będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 13 stycznia. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja (bądź pozycje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store