Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2019, 11:10

Hitman 3 – prace nad grą idą pełną parą

Studio IO Interactive poinformowało, że prace nad następną odsłoną cyklu Hitman są już na zaawansowanym etapie. Jednocześnie twórcy ogłosili, że powoli kończą ze wsparciem dla gry Hitman 2.

Autorzy powoli kończą ze wsparciem dla Hitman 2 i coraz więcej uwagi poświęcają kolejnej odsłonie cyklu. - Hitman 3 – prace nad grą idą pełną parą - wiadomość - 2019-11-07
Autorzy powoli kończą ze wsparciem dla Hitman 2 i coraz więcej uwagi poświęcają kolejnej odsłonie cyklu.

Od pewnego czasu wiemy, że studio IO Interactive ma w planach kolejną część cyklu o Agencie 47. Teraz twórcy zdradzili, że prace nad następną odsłoną cyklu Hitman są w zaawansowanym stadium i zespół odpowiedzialny za ten projekt cały czas rośnie.

Informacja znalazła się we wpisie na oficjalnym blogu studia, opisującym listopadowe plany rozwoju gry Hitman 2. W tym miesiącu produkcja obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej okazji twórcy przygotowali masę atrakcji. Każdego tygodnia ukażą się dwie lub cztery paczki z nową zawartością. W sumie otrzymamy dziesięć polecanych kontraktów i dodatkowych osiem w trybie eskalacji. Do tego dojdzie sześć zestawów wyzwań, pięć przedmiotów do odblokowania, dwa stroje i jeden nieuchwytny cel.

Niestety, listopad to jednocześnie ostatni miesiąc, w którym fani gry mogą liczyć na tak duże wsparcie. IO Interactive będzie stopniowo przenosiło coraz więcej ludzi z zespołu Hitmana 2 do prac nad trzecią częścią cyklu.

Nie znaczy to na szczęście, że rozwój drugiej części cyklu zostanie kompletnie zastopowany. W grudniu dojdą nowe zlecenia do trybu eskalacji oraz jeden nieuchwytny cel. W przyszłym roku możemy liczyć na kolejne kontrakty. Ponadto stare nieuchwytne cele zostaną reaktywowane, aby pozwolić nadrobić zaległości fanom, którzy za pierwszym razem je przegapili.

Przypomnijmy, że Hitman 2 ukazał się 13 listopada ubiegłego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Recenzja gry Hitman 2 – kolejny krok ku skradankowej perfekcji
  2. Hitman 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry