Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2019, 19:07

autor: Vergil

Hitman 2 Starter Pack dostępny za darmo

Wszyscy chętni mogą zagrać za darmo w pierwszą misję z gry Hitman 2. Studio IO Interactive udostępniło bowiem bezpłatny pakiet Hitman 2 Starter Pack, który można sprawdzić zarówno na komputerach osobistych, jak i na konsolach.

Studio IO Interactive udostępniło tak zwany Darmowy zestaw startowy (Starter Pack) gry Hitman 2. Pecetowi gracze oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą bezpłatnie sprawdzić pierwszą misję zatytułowaną Zew nocy, której akcja toczy się w Nowej Zelandii, a dokładnie – w Hawke's Bay. Oprócz eliminacji celu Agenta 47 pakiet pozwala na stawienie czoła wszystkim opcjonalnym wyzwaniom i odblokowanie nowych broni oraz punktów startu, a także na zabawę na wyższych poziomach trudności. Warto zaznaczyć, że poczynione w nim postępy będzie można przenieść do pełnej wersji gry.

Przypomnijmy, że Hitman 2 zadebiutował 13 listopada 2018 roku (w Polsce doczekał się kinowej lokalizacji), ciesząc się ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów. Krytycy zwracali uwagę na fakt, że tytuł został przygotowany w myśl zasady „więcej, lepiej” i choć nie wprowadza rewolucji, prezentuje solidny poziom wykonania.

Po premierze gry odpowiedzialne za nią studio IO Interactive nie spoczęło jednak na laurach. Produkcja ukazała się się wraz z darmowym prologiem, a później autorzy udostępnili bezpłatne dodatki z okazji świąt. W styczniu natomiast twórcy zdecydowali się na usunięcie zabezpieczeń Denuvo z pecetowej wersji swojego dzieła. W międzyczasie zespół IO Interactive otworzył nowe studio, którego pracownicy mają zajmować się nie tylko rozwojem jego flagowej serii, lecz także przygotowywaniem całkowicie nowych projektów.

Twórcy zachęcają graczy do sprawdzenia najnowszej odsłony przygód Agenta 47. - Hitman 2 Starter Pack dostępny za darmo - wiadomość - 2019-02-26
Twórcy zachęcają graczy do sprawdzenia najnowszej odsłony przygód Agenta 47.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Hitman 2
  2. Recenzja gry Hitman 2 – kolejny krok ku skradankowej perfekcji
  3. Hitman 2 – poradnik do gry
  4. Wszystko o Hitman 2