Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 lutego 2019, 19:36

Drugi zwiastun filmu Pokemon: Detective Pikachu

W sieci zadebiutował właśnie drugi zwiastun filmu Pokemon: Detective Pikachu. Ponad dwuminutowy klip przedstawia głównych bohaterów, w tym tytułowego żółtego stworka, któremu głosu udziela Ryan Reynolds. Film pojawi się w kinach w maju tego roku.

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała właśnie drugi zwiastun filmu Pokemon: Detecive Pikachu. Ponad dwuminutowy klip przedstawia widzom zarys fabuły, głównych bohaterów oraz wiele wcześniej niewidzianych scen, lokacji i pokemonów, które nie pojawiły się w pierwszym trailerze udostępnionym w listopadzie ubiegłego roku.

Fabuła filmu rozgrywa się w uniwersum znanym z gier z serii Pokemon. Historia rozpoczyna się wraz z zaginięciem sławnego detektywa Harry’ego Goodmana (Paul Kitson). Jego 21-letni syn Tim (Justice Smith, znany głównie z Jurassic World: Upadłe królestwo) próbuje bezskutecznie dowiedzieć się, co stało się ze sławnym śledczym. Wkrótce natrafia on na cierpiącego na amnezję Pikachu, który pracował z jego ojcem. Z jakiegoś powodu Tim jako jedyny rozumie mowę dowcipnego stworka i potrafi się z nim komunikować. Obaj postanawiają więc połączyć siły i rozwiązać zagadkę zaginięcia, która wkrótce naprowadza ich na tajemniczy spisek mogący wstrząsnąć całym światem. Obecność w zwiastunie popularnego pokemona Mewtwo może sugerować fanom, kto stoi za zniknięciem Goodmana.

Dodajmy, że głosu tytułowemu elektrycznemu stworkowi użycza Ryan Reynolds (seria Deadpool). Na ekranie zobaczymy także Kathryn Newton (Paranormal Activity 4), Kena Watanabe (Listy z Iwo Jimy, Ostatni Samuraj, Incepcja) i Ritę Orę (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Za kamerą stanął Rob Letterman, reżyser animowanych Potworów kontra obcych oraz Rybek z ferajny. Pokemon: Detective Pikachu zadebiutuje w polskich kinach 31 maja 2019 roku.

Tim i Pikachu musza połączyć siły, by rozwiązać zagadkę zaginięcia Harry’ego Goodmana. - Drugi zwiastun filmu Pokemon: Detective Pikachu - wiadomość - 2019-02-26
Tim i Pikachu musza połączyć siły, by rozwiązać zagadkę zaginięcia Harry’ego Goodmana.
  1. Oficjalna strona Pokemon: Detecive Pikachu