Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2017, 16:29

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zapowiedziano Hitman: Game of the Year Edition wraz z nową kampanią

W listopadzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych pojawi się Hitman: Game of the Year Edition - nowa wersja znanej już produkcji, oferująca m.in. dodatkową kampanię. Posiadacze całego pierwszego sezonu dokupią świeżą zawartość w formie DLC.

Trzy nowe stroje z Hitman: Game of the Year Edition. - Zapowiedziano Hitman: Game of the Year Edition wraz z nową kampanią - wiadomość - 2017-10-24
Trzy nowe stroje z Hitman: Game of the Year Edition.

Studio Io-Interactive zapowiedziało nową wersję gry Hitman. Jest nią Game of the Year Edition, która ukaże się 7 listopada bieżącego roku w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Produkcja zawierać będzie cały pierwszy sezon, czyli wszystkie siedem lokacji, bonusowe misje Challenge Packs, Escalation Contracts, Featured Contracts i ponad 700 wyzwań. Oprócz tego doczekamy się też zupełnie nowej kampanii, nazwanej Patient Zero.

Tym razem Agent 47 będzie musiał się śpieszyć, by powstrzymać groźnego wirusa przed rozprzestrzenieniem się na cały świat. Opowieść składać ma się z czterech misji rozgrywających się w Bangkoku, Sapienzie, Colorado i na Hokkaido, będących przerobionymi wersjami tych z „podstawki”. Pojawią się w nich dodatkowe przebrania, postacie, zmieniona sztuczna inteligencja, nowe elementy rozgrywki czy też niesłyszana wcześniej muzyka skomponowana przez Nielsa Bye’a Nielsena, znanego z podstawowej wersji Hitmana.

Hitman: Game of the Year Edition w skrócie:
  • nowa wersja Hitmana z 2016 roku;
  • zawierać będzie cały pierwszy sezon;
  • zaoferuje nową kampanię Patient Zero;
  • pojawią się trzy stroje wraz z broniami;
  • otrzymamy nowe zadania typu Escalation Contract.

Oprócz tego otrzymamy strój klauna wraz z kijem baseballowym, który pojawił się już w Hitman: Blood Money. Drugim kostiumem będzie Raven Suit z bronią Sieger 300 Ghost (karabin snajperski), a trzecim, i zarazem ostatnim, Cowboy Suit wraz z pistoletem The Striker.

W Hitman: Game of the Year Edition zadebiutują także nowe zadania Escalation Contract, czyli specjalne, wymagające misje związane ze wspomnianymi strojami i broniami. Zostaną one podzielone na trzy coraz trudniejsze etapy, a w jednym z kontraktów będziemy musieli zlikwidować aż siedem celów. W ramach nagrody za pomyślne wykonanie zadania będziemy mogli używać nowych narzędzi mordu we wszystkich lokacjach w całej grze.

Zapowiedziano Hitman: Game of the Year Edition wraz z nową kampanią - ilustracja #2

Hitman: Game of the Year Edition dostępne będzie w cenie 60 dolarów (około 216 zł). Jednak jeżeli posiadacie już cały pierwszy sezon gry (wersja pudełkowa lub cyfrowa), to za 20 dolarów (około 72 zł) będziecie mogli dokupić aktualizację GOTY, dodającą nowe elementy i kampanię.

7 listopada ukaże się także darmowy patch. Deweloperzy nie ujawnili jeszcze jego całej zawartości, ale zdradzili, że pojawi się w nim zmieniony interfejs użytkownika i nowe opcje w trybie Contracts, pozwalające chociażby łatwiej wyszukiwać najpopularniejsze zadania. Doczekamy się też ulepszonego oświetlenia, wsparcia dla Tobii Eye Tracking (technologia śledzenia ruchu gałek ocznych) czy też ulepszeń dla konsoli Xbox One X (m.in. natywne 4K).

W Hitmana do tej pory zagrało ponad 5 milionów osób. Być może nowa wersja i dodatkowa kampania zachęcą kolejne rzesze graczy do sprawdzenia tej produkcji. Ponadto przypominamy, że w przyszłym roku ponoć doczekamy się drugiego sezonu gry, aczkolwiek studio Io-Interactive nie zapowiedziało jeszcze niczego oficjalnie.