Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2017, 18:43

autor: "Vergil"

South Park: The Fractured But Whole doczekało się wersji demonstracyjnej

Firma Ubisoft postanowiła otworzyć się na niezdecydowanych graczy i pozwolić im na sprawdzenie przed zakupem gry South Park: The Fractured But Whole. Tytuł doczekał się wersji demonstracyjnej.

Jeśli nosicie się z zamiarem zakupu South Park: The Fractured But Whole, jednak wciąż nie jesteście przekonani co do jakości tego tytułu, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Otóż firma Ubisoft postanowiła zachęcić graczy do wypróbowania najnowszej produkcji sygnowanej jej logo i udostępniła jej wersję demonstracyjną, którą można pobrać na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Co więcej, postępy osiągnięte w niniejszym demie będzie można bez przeszkód przenieść do pełnej wersji – oczywiście pod warunkiem, że jednak zdecydujecie się na sypnięcie groszem i zaopatrzenie się w kolejną odsłonę wirtualnych przygód Cartmana i spółki.

South Park: The Fractured But Whole pozwoli Wam spełnić marzenia z dzieciństwa. Wszak kto nigdy nie chciał zostać podwórkowym superbohaterem? - South Park: The Fractured But Whole doczekało się wersji demonstracyjnej - wiadomość - 2017-10-24
South Park: The Fractured But Whole pozwoli Wam spełnić marzenia z dzieciństwa. Wszak kto nigdy nie chciał zostać podwórkowym superbohaterem?

O tym, że autorzy South Park: The Fractured But Whole sprostali zadaniu, mogliście się przekonać w zeszłym tygodniu, czytając naszą wiadomość lub zapoznając się z treścią recenzji autorstwa fsm-a. Jak zauważył nasz recenzent, mamy do czynienia z produkcją pod pewnymi względami lepszą aniżeli wydany w 2014 roku Kijek Prawdy. Twórcy postarali się bowiem nie tylko o ciekawszy i bardziej zróżnicowany system walki oraz o urozmaiconą historię, lecz także doskonale udała im się trudna sztuka przeniesienia prześmiewczego klimatu znanego z serialowego oryginału. Dopełnieniem tego wszystkiego jest oczywiście oprawa audiowizualna, przez którą omawiany tytuł wygląda niczym kolejny odcinek telewizyjnej serii.

Jego słowa potwierdzają zresztą oceny przyznawane przez branżowe media – według serwisu Metacritic ich średnia wynosi obecnie 79% dla wersji na PlayStation 4 i 85% dla edycji, która trafiła na Xboksa One – pecetowe South Park: The Fractured But Whole może się natomiast pochwalić notami na poziomie 84%.