Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2018, 17:40

autor: Serek

Sztuczna inteligencja w nowym zwiastunie Hitmana 2

Nowy materiał wideo promujący grę Hitman 2 pokazuje między innymi żyjący świat oraz poprawioną sztuczną inteligencję. Premiera tytułu zaplanowana jest na 13 listopada.

Szyk, elegancja, klasa. To mogła być Twoja reklama Hugo Boss. - Sztuczna inteligencja w nowym zwiastunie Hitmana 2 - wiadomość - 2018-08-16
Szyk, elegancja, klasa. To mogła być Twoja reklama Hugo Boss.

W sieci pojawił się pierwszy z serii krótkich filmików promujących grę Hitman 2. Produkcja studia IO Interactive będzie kontynuacją popularnej serii gier akcji, w których wcielamy się w płatnego zabójcę znanego jako Agent 47. W pilotażowym materiale zatytułowanym Immersja gracze mogą zobaczyć, jak wtopić się w tłum czy wykorzystać do swoich celów hiperszczegółowe lokacje.

Twórcy postawili sobie za cel stworzenie niezwykle wiarygodnego świata. Postacie niezależne mają naturalnie reagować na poczynania naszego bohatera, a lokacje mają być pełne sekretów. Wszystko to, by umożliwić użytkownikom jak największą swobodę w planowaniu działań. Poprawie ulegnie również sztuczna inteligencja przeciwników, która zostanie nauczona wyciągać konsekwencje z naszych działań.

Premiera Hitmana 2 zaplanowana została na 13 listopada 2018 roku, ale jeżeli ktoś zdecyduje się kupić grę w edycji Gold, dostanie możliwość zagrania 4 dni przed oficjalnym debiutem a do tego natychmiastowy dostęp do wieloosobowego kooperacyjnego Sniper Assassin Mode. Najnowsze dzieło IO Interactive zmierza na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Hitman 2
  2. Pre-order gry Hitman 2