Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2018, 17:27

autor: "Vergil"

Zapowiedziano Drowned Past – darmowy dodatek do gry Seven The Days Long Gone

Gra Seven: The Days Long Gone doczeka się niesamodzielnego dodatku, który zostanie udostępniony za darmo. Mowa o Drowned Past, gdzie gracze splądrują zatopiony statek skrywający pewną tajemnicę.

Po nieco ponad ośmiu miesiącach od premiery gry Seven: The Days Long Gone, jej polski wydawca, czyli firma Cenega, ujawnił, nad czym przez ten czas pracowali jej autorzy. Otóż zespoły IMGN.PRO oraz Fool's Theory tworzyły niesamodzielny dodatek do swojego dzieła, zatytułowany Drowned Past. Rozszerzenie, które ma zapewnić ponad siedem godzin zabawy, zostanie udostępnione za darmo. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo. Rzućmy więc okiem na klimatyczny zwiastun i zapoznajmy się z pierwszymi informacjami na temat tego add-onu.

W Seven: Drowned Past gracze powrócą do krainy Vetrall. Wcielając się w Teriela (głównego bohatera podstawki), spotkają się z Enklawą, czyli grupą awanturników, którzy odkryli zatopiony statek, a teraz plądrują jego pokład, mając nadzieję na znalezienie bezcennych skarbów. Jak się jednak okaże, okręt będzie spowijać pewna tajemnica, którą zgłębimy w trakcie siedmiogodzinnej przygody.

Seven: Drowned Past to nie tylko nowa opowieść i osiem zadań czekających na wykonanie, lecz także niewidziani wcześniej przeciwnicy i świeże zdolności dla bohatera. Dopełnieniem tego wszystkiego mają być bliżej niesprecyzowane poprawki.

W Seven: Drowned Past Teriel będzie musiał zgłębić tajemnicę zatopionego okrętu. - Zapowiedziano Drowned Past – darmowy dodatek do gry Seven The Days Long Gone - wiadomość - 2018-08-16
W Seven: Drowned Past Teriel będzie musiał zgłębić tajemnicę zatopionego okrętu.

Jako ciekawostkę należy dodać, że pomysł na Drowned Past narodził się jeszcze w trakcie pracy nad pierwowzorem, jednak historia okazała się zbyt duża, by zawrzeć ją w oryginalnej grze. Poza tym dyrektor kreatywną projektu jest Karolina Kuzia-Rokosz, która wcześniej pracowała jako projektantka questów nad grami Seven: The Days Long Gone oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Seven: The Days Long Gone
  2. Recenzja gry Seven: The Days Long Gone – RPG inne niż wszystkie
  3. Seven The Days Long Gone - poradnik do gry