Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2018, 15:59

FIFA 19 – twórcy wprowadzają wiele nowych cieszynek

W ostatnich tygodniach do sieci trafia całe mnóstwo newsów na temat FIF-y 19, czyli najnowszej odsłony serii gier piłkarskich produkowanej przez studio EA Sports. Teraz czas na nowe informacje dotyczące sposobu okazywania radości po zdobytej bramce.

FIFA 19 – twórcy wprowadzają wiele nowych cieszynek - ilustracja #1

Na przestrzeni kilkudziesięciu minionych dni machina marketingowa związana ze zbliżającą się premierą FIF-y 19 mocno się rozpędziła – mieliśmy już okazję zobaczyć pierwszy materiał z rozgrywki, a także usłyszeć o ciekawie zapowiadającym się trybie survivalowym. Teraz twórcy odkrywają kolejne karty swojej produkcji, tym razem wspominając o różnorodnych sposobach celebracji strzelonych goli, czyli popularnych cieszynkach.

W FIF-ie 19 nie zabraknie oczywiście nowych animacji przedstawiających te radosne momenty – odtworzono chociażby celebrację Milly Rock wykonywaną przez zawodnika Manchesteru United, Jesse Lingarda, która w rzeczywistości wygląda tak, jak poniżej.

Oprócz tego specjaliści do techniki motion capture wzięli na warsztat także inne gwiazdy futbolu. W grze znajdziemy chociażby animację krzyżowania rąk, z której słynie gwiazdor reprezentacji Francji i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe, a także Billy Dance wykonywane przez pomocnika „Czerwonych Diabłów”, Paula Pogbę.

Wiele wskazuje na to, że w FIF-ie 19 pojawi się także animacja „Take the L”, która jest wykorzystywana przez wielu piłkarzy, a inspirację stanowi wielki growy hit ostatnich miesięcy, czyli Fortnite. Taki sposób świętowania wybrał chociażby Antoine Griezmann podczas niedawno zakończonych Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Do premiery gry FIFA 19 zostało już zaledwie kilka tygodni – gra trafi na rynek 28 września i pojawi się na sześciu platformach: PC, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xboksie 360.