Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2010, 08:59

autor: Adrian Werner

Nadchodzi Rock Band 3

Mamy dobrą wieści dla fanów gier muzycznych. Studio Harmonix oficjalnie potwierdziło, że trwają prace nad Rock Band 3.

Mamy dobrą wieści dla fanów gier muzycznych. Studio Harmonix oficjalnie potwierdziło, że trwają prace nad Rock Band 3.

 

Nadchodzi Rock Band 3 - ilustracja #1

The Beatles: Rock Band

 

Wieści pochodzą z oficjalnego konta firmy na serwisie Facebook. Na razie o samym projekcie nie wiadomo zbyt wiele, poza obietnicami twórców, że ich najnowsza produkcja „ponownie zrewolucjonizuje gatunek gier muzycznych”. Podobnie jak poprzednie gry z serii, Rock Band 3 wydany zostanie przez MTV Games, a dystrybucją zajmie się Electronic Arts. Premiera ma nastąpić pod koniec roku.

Widać, że pomimo sporych tarć na linii Viacom-Harmonix obu firmom daleko do zakończenia współpracy. Ostatnie miesiące były, co prawda dla gier muzycznych wyraźnie chudsze, jednak nie zmienia to faktu, że do tej pory marka Rock Band zarobiła ponad miliard dolarów.

Ciekawe tylko, czy prawdziwe okażą się plotki, według których Rock Band 3 wzorem produkcji takich jak Fretlight miałoby posiadać akcesoria umożliwiające nam opanowanie gry na prawdziwych instrumentach muzycznych.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej