Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 09:53

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Nadchodzące tytuły z obsługą PlayStation Move - Resistance 3, FIFA 13 i inne

Sony przedstawiło podczas konferencji na targach gamescom listę nadchodzących tytułów, które wykorzystają kontroler PlayStation Move.

Podczas wczorajszej konferencji Sony, z której relację możecie przeczytać tutaj, została przedstawiona lista tytułów, które będą obsługiwać kontroler PlayStation Move. Dziś na oficjalnej stronie PlayStation ukazała się zapowiedź prezentująca pokrótce, czego możemy się spodziewać po poszczególnych produkcjach z tego katalogu.

Nadchodzące tytuły z obsługą PlayStation Move - Resistance 3, FIFA 13 i inne - ilustracja #1

Pierwsza propozycja, DanceStar Party, pozwoli na zatańczenie 40 znanych utworów z gatunku pop, którym będą towarzyszyć oryginalne teledyski. Gracze wykażą się wykorzystując około 160 pozycji. Dodatkowe punkty uzyskamy śpiewając do mikrofonu i zachęcając do tego znajomych.

PlayStation Move wykorzysta także zbliżająca się jedna z największych premier tego roku na konsolę Sony, czyli Resistance 3. Więcej na temat tej długo oczekiwanej strzelanki możecie dowiedzieć się z zapowiedzi trybu multiplayer napisanej przez Heda oraz materiału Gramy! przygotowanego przez redakcję tvgry.pl.

W przypadku LittleBigPlanet 2 obsługa nowego kontrolera zostanie wprowadzona w dodatku DLC, którego premiera planowana jest na wrzesień. Zapowiedziane w czerwcu rozszerzenie wprowadzi nowe misje, a także specjalne narzędzia w pełni wykorzystujące funkcjonalność PlayStation Move.

Z kolei w Medieval Moves wcielimy się w księcia Edmunda, który pod wpływem klątwy stał się szkieletem Deadmundem. Przy pomocy kontrolera będziemy zadawać ciosy mieczem, strzelać z łuku, a także rzucać gwiazdy potrząsając rękoma.

Nadchodzące tytuły z obsługą PlayStation Move - Resistance 3, FIFA 13 i inne - ilustracja #2

EyePet & Friends, w przeciwieństwie do swojej pierwotnej wersji, pozwoli na opiekowanie się jednocześnie dwoma zwierzątkami.

W zapowiedzi Sony nie zabrakło również produkcji z gatunku gier sportowych. Dzięki zestawowi ćwiczeń zawartemu w Move Fitness poprawimy swoją sylwetkę, a korzystanie z dwóch kontrolerów pozwoli na sprawdzenie się w roli boksera. Będziemy mogli zmierzyć się ze znajomymi, a także porównać wyniki za pośrednictwem PlayStation Network.

Nadchodzące tytuły z obsługą PlayStation Move - Resistance 3, FIFA 13 i inne - ilustracja #3

Wśród dużych produkcji kontroler będą obsługiwać także FIFA 13 oraz Ninja Gaiden 3. Oprócz wymienionych tytułów Sony zamierza wykorzystać PlayStation Move w grach: Carnival Island, Start the Party! Save the World!, The House of the Dead: Overkill Extended Cut, GoldenEye 007: Reloaded oraz, co najważniejsze, w BioShock Infinite.