Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3
Okładka Medieval Moves: Deadmund's Quest (PS3)
OkładkaMedieval Moves: Deadmund's Quest (PS3)

Medieval Moves: Wyprawa Trupazego PS3

Medieval Moves: Deadmund's Quest

Przygotowana specjalnie dla PS Move produkcja pozwalająca wcielić się w rycerza z krainy fantasy. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Uzbrojeni w miecz, tarczę i kilka innych przydatnych broni musimy pokonać kilka pięter zamieszkanych przez potwory katakumb.

Bijatyki | fantasy | PlayStation Move | obraz w 3D | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Medieval Moves: Wyprawa Trupazego Premiera PS3

15listopada2011

pudełko PL

16listopada2011

producent: Zindagi Games wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Medieval Moves: Wyprawa Trupazego

Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna

Def Jam: Icon

The Fight: Lights Out

Zindagi Games odpowiadała już za przygotowanie innych tytułów na PS Move, między innymi, za Sports Champion. Tym razem zamiast zbioru mini-gier twórcy stworzyli grę akcji w fantastycznym świecie.

Historia opowiada o księciu Edmundzie, który został zaczarowany przez złego czarnoksiężnika Morgrimma i przemieniony w szkielet. Bohater udaje się w podziemia, aby dopaść maga i uwolnić się od okrutnej klątwy, która rujnuje jego życie.

Akcja gry została ukazana z pierwszej osoby, więc wszystkie wydarzenia obserwujemy wprost, oczami bohatera. Uzbrojeni w miecz, tarczę i kilka innych przydatnych broni musimy pokonać kilka pięter katakumb. Na każdym z nich roi się od przeróżnych stworów, które mają tylko jeden cel - zgładzić intruza. Walka odbywa się z wykorzystaniem kontrolerów ruchowych. Każdy zamach w rzeczywistości wywołuje konkretny ruch wirtualnej postaci. Dodatkowo, zamiast klasycznych ekranów ekwipunku, twórcy urzeczywistnili grę poprzez wymuszenie na graczu wymiany uzbrojenia określonymi gestami. Aby na przykład wybrać łuk, trzeba sięgnąć do wyimaginowanego kołczanu na plecach po strzały i w podobny sposób wyjąć samą broń.

Grafika w Medieval Moves: Deadmund’s Quest jest bardzo kolorowa, sympatyczna i karykaturalna. Potwory wyglądają zabawnie, a efekty ciosów nie niosą ze sobą znamion brutalności.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Medieval Moves: Wyprawa Trupazego cena w dniu premiery: 99,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Medieval Moves: Wyprawa Trupazego

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Medieval Moves: Wyprawa Trupazego Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move