Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3
Okładka The Fight: Lights Out (PS3)

The Fight: Lights Out PS3

The Fight: Lights Out to wyprodukowany przez firmę Sony Computer Entertainment symulator walki. Gracze wcielają się w uczestników ulicznych pojedynków, w których nie obowiązują żadne zasady.

Bijatyki | PlayStation Move | obraz w 3D | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka The Fight: Lights Out (PS3)

data premiery gry w wersji PS3:

5listopada2010

19listopada2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Fight: Lights Out to bijatyka robiąca użytek z kontrolera PlayStation Move oraz kamery PlayStation Eye. Gracz wciela się w niej w ulicznego wojownika i walczy dzierżąc w rękach Move i Navigation Controller.

Rozgrywka w The Fight: Loghts Out została ukazana z perspektywy trzeciej osoby.Zabawa sprowadza się do wyprowadzania ciosów, wymierzonych w przeciwnika obserwowanego na ekranie telewizora, przy sprawowaniu jednoczesnej kontroli nad wybraną postacią. Współpracujące ze sobą PlayStation Move oraz PlayStation Eye na bieżąco odczytują ruchy gracza, przenosząc je bardzo dokładnie do wirtualnej rzeczywistości.

Zmagania w The Fight: Loghts Out zostały przedstawione w pełnym trójwymiarze. Graficy skupili się przy tym przede wszystkim na dopracowaniu modeli dostępnych postaci. W miarę upływu czasu ich twarze oraz torsy pokrywają się siniakami oraz krwawymi wybroczynami. Z tego też powodu produkcja jest dedykowana graczom starszym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 240 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 149,90 PLN

Gry podobne do The Fight: Lights Out

Klasyfikacja PEGI The Fight: Lights Out

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Fight: Lights Out

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • dodatkowo (PS3): Playstation Move, PlayStation Eye
PlayStation Move debiutuje na polskim rynku
PlayStation Move debiutuje na polskim rynku

wiadomość15 września 2010

Dziś na polskim rynku debiutuje PlayStation Move – nowy kontroler firmy Sony, dedykowany posiadaczom konsoli PlayStation 3, będący konkurencją nie tylko dla Wiimote’a z Wii, ale przede wszystkim Kinecta przeznaczonego dla Xboksa 360. Wraz z nim do sprzedaży trafiają również pierwsze produkcje, których zadaniem jest jak najlepsze zaprezentowanie najważniejszych cech urządzenia.

Lokalizacje 2.0 - zapowiedziano kolejnych 10 gier po polsku
Lokalizacje 2.0 - zapowiedziano kolejnych 10 gier po polsku

wiadomość9 sierpnia 2010

Projekt Lokalizacje 2.0 wystartował w zeszłym roku i ma na celu wprowadzać na polski rynek w pełni przetłumaczone produkcje przeznaczone na konsole firmy Sony. Jak do tej pory (patrząc np. na Uncharted 2: Among Thieves czy God of War III) akcję można zaliczać do sukcesów, dlatego też rodzimy oddział Sony podzielił się z nami listą nowych tytułów jakie w najbliższym czasie zostaną spolszczone.