Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2006, 13:27

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Możliwość uczestnictwa w betatestach Halo 3 jako dodatek do gry Crackdown

Oto pojawił się nowy powód do zakupu gry Crackdown na konsolę Xbox 360. Fakt, że David Jones, twórca Grand Theft Auto, jest głównym koordynatorem prac nad tym tytułem powinien dla wielu wystarczyć. Otwarty charakter rozgrywki i rozwałka, jakiej dokonać może nasz obdarzony nadnaturalną siłą bohater są kolejnym argumentem. Na dokładkę Microsoft przygotował dla nabywców Crackdowna niespodziankę.

Oto pojawił się nowy powód do zakupu gry Crackdown na konsolę Xbox 360. Fakt, że David Jones, twórca Grand Theft Auto, jest głównym koordynatorem prac nad tym tytułem powinien dla wielu wystarczyć. Otwarty charakter rozgrywki i rozwałka, jakiej dokonać może nasz obdarzony nadnaturalną siłą bohater są kolejnym argumentem. Na dokładkę Microsoft przygotował dla nabywców Crackdowna niespodziankę w postaci zaproszenia do udziału w testach wersji beta gry Halo 3.

W najnowszym numerze magazynu Gamepro pojawiła się reklama Crackdowna. Na samym jej dole znajduje się adnotacja „zawiera zaproszenie do testów beta trybu multiplayer w Halo 3”. Pod spodem malutkimi literami (na zdjęciu niezbyt widocznymi) dopisano, że należy szukać specjalnie oznaczonych opakowań. Wskazuje to na fakt, że liczba zaproszeń dodawanych do gry będzie ograniczona. Pod spodem wspomniany skan z czasopisma.

Możliwość uczestnictwa w betatestach Halo 3 jako dodatek do gry Crackdown - ilustracja #1

Planowana premiera produkcji przypada na luty 2007 roku. Zainteresowanych tematem zapraszamy na łamy naszej encyklopedii. Możecie również zapoznać się z wrażeniami Samuraaia z testów przeprowadzonych na grywalnej wersji Crackdowna podczas tegorocznych targów Games Convention.