Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2016, 17:08

autor: Góral

Letnia wyprzedaż w GOG.com - System Shock 2 za darmo

W sklepie GOG.com rozpoczęła się letnia wyprzedaż, w której można nabyć m.in. grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za 65,09 zł czy też Prison Architect za 29,29 zł. Dodatkowo przez pierwsze 48 godzin za darmo rozdawany jest System Shock 2.

W sklepie GOG.com rozpoczęła się letnia wyprzedaż cyfrowych wersji gier na komputery osobiste, w której niektóre obniżki sięgają 90%. Promocja potrwa do 22 czerwca, a co 24 godziny pojawiać będą się nowe oferty, więc warto codziennie zaglądać na platformę należącą do firmy CD Projekt. Dodatkowo na dobry początek przygotowano specjalną akcję, dzięki której możecie załapać się na darmowy egzemplarz słynnej gry System Shock 2. By ją otrzymać, wystarczy tylko pobrać i zainstalować klienta GOG Galaxy, a następnie w nim wejść do sklepu i pobrać kopię rzeczonej produkcji. Oferta ta obowiązuje przez pierwsze 48 godzin.

To jednak nie wszystko, gdyż kolejną atrakcją jest doświadczenie. Zaglądając codziennie do sklepu, wykonując rozmaite czynności (np. dodając 10 tytułów do listy życzeń), kupując gry itd., otrzymuje się punkty XP. Po zdobyciu ich określonej liczby, dostaniecie za darmo wybrane produkcje, np. Spelunky przy 5000 XP.

Letnia wyprzedaż w GOG.com - System Shock 2 za darmo - ilustracja #1

Wybrane oferty letniej wyprzedaży: