Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2011, 11:55

autor: Hed

Konkurs Need for Speed: The Run – przejażdżka Porsche za rekord w demie

Gracze, którzy ściągną demo gry Need for Speed: The Run, będą mieli okazję wziąć udział w konkursie z dość niecodzienną nagrodą: możliwością wypróbowania prawdziwego samochodu Porsche 911 Carrera S. Za kierownicą tego zacnego pojazdu zasiądzie najszybszy kierowca z wersji demonstracyjnej.

Firma Electronic Arts Polska zorganizowała konkurs dla fanów motoryzacji, promujący nadchodzącą grę Need for Speed: The Run. Osoba, która zdobędzie najlepszy czas na jednej z tras dostępnych w demie produkcji studia Black Box, będzie mogła przejechać się najprawdziwszym Porsche 911 Carrera S. Wersja demonstracyjna zostanie wypuszczona w przyszłym tygodniu.

Konkurs został zorganizowany przy współpracy z magazynem Top Gear Polska oraz firmą Porsche Polska. Żeby wziąć w nim udział wystarczy pobrać demo wspomnianej gry i osiągnąć najlepszy czas na trasie w górach Kolorado (Independence Pass). Zabawa potrwa od 19 października (godzina 20:00) do 1 listopada (godzina 12:00). Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Konkurs Need for Speed: The Run – przejażdżka Porsche za rekord w demie  - ilustracja #1

Najszybszy gracz w demie Need for Speed: The Run będzie mógł pojeździć najnowszym Porsche 911 Carrera S w rzeczywistości. Niestety, po jeździe próbnej samochód trafi z powrotem do przytulnego salonu. Z konkursu zostali wyłączeni posiadacze pecetów, którzy nie doczekają się wersji demonstracyjnej gry. Użytkownicy konsol otrzymają ją 18 października.

Gra Need for Speed: The Run zostanie wydana 18 listopada na pecetach i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3). Wcielimy się w niej w Jacka Rourke, który spróbuje wygrać wyścig przez całe Stany Zjednoczone. Produkcja ma stawiać nie tylko na zręcznościowy model jazdy, ale też dynamiczne sceny poza samochodem, zrealizowane w formie quick-time eventów.

  1. Zapowiedź – Kontrowersyjne nowości w Need for Speed: The Run – gamescom 2011
  2. Piękne kobiety w Need for Speed: The Run