Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 11:07

autor: ElMundo

Demo Need for Speed: The Run w październiku

Firma Electronic Arts poinformowała, że 18 października pojawi się wersja demonstracyjna Need for Speed: The Run – najnowszej odsłony znanej serii wyścigowej. Demo będzie zawierać etap rozgrywany w pustynnej scenerii i pozwoli na przejażdżkę najnowszymi modelami Lamborghini oraz Porsche.

Firma Electronic Arts poinformowała, że 18 października ukaże się wersja demonstracyjna Need for Speed: The Run. Próbka możliwości nowej produkcji studia EA Games pojawi się na blisko miesiąc przed premierą, którą zapowiedziano na 15 listopada.

Demo Need for Speed: The Run w październiku - ilustracja #1

Demo będzie zawierać zaledwie jedną trasę, ulokowaną w pustynnej scenerii Wielkiego Kanionu. Twórcy pozwolą nam zasiąść za kierownicą potężnego Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni. Dodatkową motywacją stanie się możliwość zdobycia drugiego wozu - 2012 Porsche 911 Carrera S – w zamian za zaproszenie swoich przyjaciół do rozgrywki. Demo najprawdopodobniej zostanie udostępnione wyłącznie posiadaczom Xboksa 360 i PlayStation 3 – na razie brak jakichkolwiek informacji o wersji pecetowej.

Wyraźnie widać, że kampania promocyjna najnowszej odsłony serii Need for Speed nabiera rumieńców. Wczorajszy dzień przyniósł informację o dwóch niezwykle urodziwych modelkach będących przyjaciółkami głównego bohatera, a także twarzami kampanii promocyjnej gry. Kolejne tygodnie z pewnością będą pełne kolejnych nowinek na temat zbliżającej się wielkimi krokami produkcji EA Games.

Need for Speed: The Run to najnowsza odsłona bestsellerowej serii gier wyścigowych. Tym razem, wcielając się Jacka – młodego kierowcę zamieszanego w porachunki z gangsterską grupą The Mob - weźmiemy udział w wielkim wyścigu rozgrywanym na trasie od San Francisco do Nowego Jorku. Po raz pierwszy w historii będziemy zmuszeni do wyjścia z samochodu i rozegrania pieszych odcinków, składających się głównie z szybkich sekwencji zręcznościowych. Gra pojawi się 15 listopada tego roku na PC, Xboksie 360, PlayStation 3, Nintendo Wii oraz Nintendo 3DS, zaś trzy dni później trafi do sprzedaży w naszym kraju.