Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2011, 11:49

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Piękne kobiety w Need for Speed: The Run

Koncern Electronic Arts ogłosiła, że dwie modelki znane z magazynu Sports Illustrated wystąpią w grze Need for Speed: The Run, jako rywalki głównego bohatera. Z tej okazji, amerykańska firma przygotowała nowy zwiastun, w którym możemy podziwiać wdzięki dwóch pań.

Szybkie samochody i piękne kobiety to mieszanka iście wybuchowa. Nie powinien więc dziwić fakt, że zespół EA Games z niej skorzysta i w najnowszej odsłonie cyklu Need for Speed pojawią się modelki znane z magazynu Sports Illustrated.

Irina Shayk oraz Chrissy Teigen w Need for Speed: The Run wcielą się w przyjaciółki, które wraz z Jackiem (głównym bohaterem gry) oraz innymi kierowcami wezmą udział w wyścigu przez całe Stany Zjednoczone. Rywalizacja będzie niezwykle zacięta, bo nagrodą dla zwycięzcy jest niebagatelna kwota 25 milionów dolarów.

Wraz z ogłoszeniem współpracy z magazynem Sports Illustrated, firma Electronic Arts przygotowała nowy zwiastun z modelkami w roli głównej oraz film prezentujący kulisy powstawania najnowszej części Need for Speed. Zostaliśmy również uraczeni zdjęciami prezentującymi wdzięki Iriny oraz Chrissy.

Need for Speed: The Run zadebiutuje w Polsce 18 listopada na PC, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, oraz 3DS-a. Pierwsze trzy edycje w naszym kraju zostaną wydane w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami dzięki firmie Electronic Arts Polska.