Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2019, 15:45

Kolejny materiał z Microsoft Flight Simulator, darmowy weekend z trzema grami i inne wieści

Dziś piszemy o terminie premiery State of Decay 2 na Steamie i nadchodzących niespodziankach związanych z tą grą, aerodynamice, pogodzie i fizyce w Microsoft Flight Simulator oraz darmowych weekendach z Warhammer: Vermintide 2, Prison Architect oraz Rainbow Six: Siege. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

State of Decay 2 – nadchodzące niespodzianki i termin premiery na Steamie

State of Decay 2 już wkrótce będzie można zakupić na Steamie. - Kolejny materiał z Microsoft Flight Simulator, darmowy weekend trzema grami i inne wieści - wiadomość - 2019-11-22
State of Decay 2 już wkrótce będzie można zakupić na Steamie.

State of Decay 2, czyli kontynuacja popularnej gry akcji TPP z otwartym światem i zombie w roli głównej, po niemal dwóch latach od premiery w Microsoft Storze oraz na Xboksie One zadebiutuje na Steamie. Studio Undead Labs potwierdziło, że tytuł pojawi się na platformie firmy Valve w pierwszej połowie 2020 roku. Kartę produktu znajdziecie w tym miejscu. Niestety, nie ma jeszcze na niej możliwości składania zamówień przedpremierowych.

Ponadto twórcy zapowiedzieli, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się niesamowitych atrakcji związanych ze State of Decay 2. Chodzi o nowy dodatek? A może pierwsze informacje na temat kolejnej części? Wszystko będzie jasne już wkrótce.

Aerodynamika, pogoda i fizyka w Microsoft Flight Simulator

Choć jak na razie Microsoft Flight Simulator zachwyca przede wszystkim fotorealistyczną oprawą graficzną, nie ona jest w nim najważniejsza. Jakby nie patrzeć, tytuł to przede wszystkim symulator lotniczy, dlatego w pierwszej kolejności istotne powinno być jak najwierniejsze oddanie wrażeń towarzyszących prawdziwym pilotom samolotów. W nowym filmiku informacyjnym przygotowanym przez twórców właśnie o tym mowa. Konkretnie skupia się on na aerodynamice, pogodzie i fizyce. Według słów Sebastiana Wlocha ze studia Asobo, o ile ten ostatni aspekt będzie z grubsza oparty o ten sam kod rozwijany przy poprzednich odsłonach popularnego cyklu, lecz z odpowiednimi poprawkami mającymi dodać całości jeszcze większego realizmu, tak dwa pierwsze zostały całkowicie przebudowane.

Jeśli jednak nie do końca interesują Was kwestie techniczne, to zawsze możecie sobie pooglądać ładne widoki, których na powyższym materiale filmowym nie brakuje.

Darmowy weekend z Prison Architect i Warhammer: Vermintide 2 na Steamie

Przez następne trzy dni będzie można sprawdzić, czy Warhammer: Vermintide 2 jest warte kupna. - Kolejny materiał z Microsoft Flight Simulator, darmowy weekend trzema grami i inne wieści - wiadomość - 2019-11-22
Przez następne trzy dni będzie można sprawdzić, czy Warhammer: Vermintide 2 jest warte kupna.

Na platformie Steam trwa darmowy weekend z dwoma produkcjami. Pierwszą z nich jest Prison Architect, czyli stworzona przez studio Introversion Software strategia ekonomiczna pozwalająca na wybudowanie więzienia i zarządzanie nim. Drugą jest Warhammer: Vermintide 2 od ekipy z Fatshark, będąca kooperacyjną grą akcji FPP osadzoną w popularnym uniwersum fantasy. Aby móc bezpłatnie sprawdzić obie te gry, musicie wejść na zalinkowane poniżej strony i kliknąć przycisk „Zagraj”.

 1. Prison Arcitect na platformie Steam
 2. Warhammer: Vermintide 2 na platformie Steam

Prison Architect będzie można za darmo przetestować do poniedziałku, a Warhammer: Vermintide 2 do niedzieli.

Jeśli któraś z tych gier przypadnie Wam do gustu, to na Steamie trwa promocja na nie. Do 3 grudnia podstawową wersję Prison Architect można zakupić za 26,99 złotych. Z kolei do 26 listopada za tę samą kwotę zdobędziecie „podstawkę” Warhammer: Vermintide 2. Przeceniono również dodatki do obu tych gier. Pamiętajcie, że wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji tytułu.

Darmowy weekend z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege po raz kolejny można bezpłatnie przetestować. - Kolejny materiał z Microsoft Flight Simulator, darmowy weekend trzema grami i inne wieści - wiadomość - 2019-11-22
Rainbow Six: Siege po raz kolejny można bezpłatnie przetestować.

W ten weekend po raz kolejny można bezpłatnie przetestować również Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Aby to zrobić, musicie wejść na tę stronę i wybrać interesującą Was platformę. Później wystarczy ściągnąć wymagane pliki i do 25 listopada (do 21:00 na PC, 6:00 na Xboksie One i 14:00 na PlayStation 4) cieszyć się bezpłatną zabawą na wszystkich mapach, a także w każdym trybie.

Ponadto do 2 grudnia na PC (Uplay, Steam, Epic) oraz Xboksie One, a także do 3 grudnia na PlayStation 4, potrwa promocja na Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Tytuł można zakupić już od około 30 złotych. Tradycyjnie wszystkie postępy poczynione podczas bezpłatnych testów zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Darmowy weekend odbywa się przy okazji specjalnego wydarzenia w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, które nawiązuje do popularnego hiszpańskiego serialu Dom z papieru. Potrwa ono do 25 listopada i w jego ramach można zagrać w specjalną wersję trybu Zakładnik i zdobyć wyjątkowe przedmioty kosmetyczne. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Dragon Ball: Xenoverse 2
 2. Langrisser I & II
 3. Half-Life: Alyx
 4. Dragon Ball Z: Kakarot
 5. Fairy Tail
 6. Automation Empire
 7. RAGE 2: TerrorMania
 8. Football Manager Mobile 2020
 9. Game of Thrones: Winter is Coming
 10. Of Ships & Scoundrels
 11. Odludzie
 12. Spintires: Czarnobyl

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Infinite Combate zwiastun #1
 2. Automation Empire zwiastun #1
 3. Half-Life: Alyx zwiastun #1
 4. Odludzie zwiastun #1 (PL)
 5. The TakeOver zwiastun #1
 6. The Curious Tale of the Stolen Pets zwiastun na premierę
 7. Raging Loop zwiastun #1
 8. PLAN 8 zwiastun #1
 9. Path of Exile: Mobile zwiastun #1
 10. Dungeon Defenders: Awakened zwiastun #1
 11. Last Stop zwiastun #1
 12. Football Manager Mobile 2020 zwiastun na premierę
 13. Crimson Desert zwiastun #1
 14. Borderlands 3 Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot
 15. Avicii Invector zwiastun #1