Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Football Manager Mobile 2020 (AND)

Football Manager Mobile 2020

Football Manager 2020 Mobile

Football Manager 2020 Mobile to mobilna wersja symulatora piłkarskiego Football Manager 2020. Produkcja stworzona została przez studio Sports Interactive i wydana przez firmę SEGA. W stosunku do edycji pecetowej gra oferuje uproszczony interfejs i znacznie szybszą rozgrywkę.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Okładka Football Manager Mobile 2020 (AND)

data premiery gry:

19lis2019

AND iOS

Football Manager Mobile 2020 to przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych wersja gry Football Manager 2020. Podobnie jak w głównej odsłonie zadaniem gracza jest pokierowanie własną drużyną piłkarską. Za opracowanie produkcji odpowiada studio Sports Interactive.

Mechanika

W Football Manager Mobile 2020 gracz wciela się w menadżera piłkarskiego, którego zadaniem jest kompleksowe zajmowanie się drużyną. Do jego zadań należy między innymi dobór i rozwój umiejętności zawodników, wybór taktyki w kolejnych meczach oraz transfery członków ekipy. W tej odsłonie serii po raz pierwszy pojawiły się dwie nowe ligi – duńska i grecka.

Do dyspozycji graczy oddano także szereg statystyk, które przedstawione są pod postacią prostych kart zawodnika z jego wadami oraz zaletami. W czasie zabawy należy także zadbać o kontakt z mediami - produkcja oferuje szereg interakcji, które wpływają na morale drużyny.

Kwestie techniczne

Football Manager Mobile 2020 oferuje uproszczoną oprawę graficzną. Zamiast trójwymiarowych spotkań gracze obserwują ukazane z lotu ptaka kropki poruszające się po boisku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Football Manager Mobile 2020

Wymagania wiekowe Football Manager Mobile 2020

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS