Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka PES Club Manager (AND)

PES Club Manager

Mobilny menadżer piłkarski, będący spin-offową odsłoną popularnej serii Pro Evolution Soccer firmy Konami.

Sportowe | manager | piłka nożna | manager piłkarski

Okładka PES Club Manager (AND)

producent: Konami

wydawca: Konami

data premiery gry:

8cze2015

iOS AND

PES Club Manager to mobilny menadżer piłkarski, należący do uznanej serii sportowej Pro Evolution Soccer firmy Konami. W przeciwieństwie do chłodno przyjętego PES Managera z 2014 roku, będącego odpowiedzią na stworzoną przez konkurencję z EA FIFA Ultimate Team, tym razem mamy do czynienia z rasową grą menadżerską, która może rywalizować z takimi tytułami jak Champ Man czy Football Manager Handheld.

Do dyspozycji mobilnych graczy oddano ponad 5.000 licencjonowanych zawodników z klubów Europy oraz Ameryki Południowej. Celem zabawy jest oczywiście selekcja składu, ustalanie harmonogramu treningów oraz wyznaczanie zadań meczowych i poleceń taktycznych przed każdym kolejnym spotkaniem. A wszystko oczywiście po to, aby poprowadzić kontrolowaną przez gracza drużynę na szczyt ligowej tabeli.

W odróżnieniu od konkurencyjnych menadżerów firm Square Enix i Sega, skupiających się niemal wyłącznie na stronie czysto sportowej, PES Club Manager kładzie równie duży nacisk na rozbudowę stadionowej infrastruktury. Oprócz ulepszania stadionu będziemy też wznosić rozmaite budynki, takie jak centrum klubowe, biura, szkółkę młodzików, agencję scoutingową, siedzibę fan klubu, centrum medyczne czy boiska treningowe.

Pod względem oprawy PES Club Manager prezentuje się imponująco, czyniąc użytek z trójwymiarowego silnika meczowego, będącego zaadaptowaną do standardów mobilnych wersją silnika znanego z pełnoprawnej, konsolowej odsłony serii. Gra korzysta z modelu darmowego wspartego mikropłatnościami, ale nie są one konieczne do jej ukończenia, stanowiąc jedynie pomoc dla graczy pragnących szybkiego wzmocnienia swego klubu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe PES Club Manager

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe PES Club Manager

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
PES Club Manager – zadebiutował piłkarski menadżer od Konami
PES Club Manager – zadebiutował piłkarski menadżer od Konami

wiadomość9 czerwca 2015

Firma Konami wypuściła grę PES Club Manager, czyli mobilnego menadżera piłkarskiego, który dostępny jest na systemy iOS oraz Android.

iOS
AND