Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka PES Club Manager (iOS)
OkładkaPES Club Manager (iOS)

PES Club Manager

Mobilny menadżer piłkarski, będący spin-offową odsłoną popularnej serii Pro Evolution Soccer firmy Konami.

Sportowe | manager | piłka nożna | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PES Club Manager Premiera

8cze2015

iOS AND

producent: Konami wydawca: Konami

PES Club Manager to mobilny menadżer piłkarski, należący do uznanej serii sportowej Pro Evolution Soccer firmy Konami. W przeciwieństwie do chłodno przyjętego PES Managera z 2014 roku, będącego odpowiedzią na stworzoną przez konkurencję z EA FIFA Ultimate Team, tym razem mamy do czynienia z rasową grą menadżerską, która może rywalizować z takimi tytułami jak Champ Man czy Football Manager Handheld.

Do dyspozycji mobilnych graczy oddano ponad 5.000 licencjonowanych zawodników z klubów Europy oraz Ameryki Południowej. Celem zabawy jest oczywiście selekcja składu, ustalanie harmonogramu treningów oraz wyznaczanie zadań meczowych i poleceń taktycznych przed każdym kolejnym spotkaniem. A wszystko oczywiście po to, aby poprowadzić kontrolowaną przez gracza drużynę na szczyt ligowej tabeli.

W odróżnieniu od konkurencyjnych menadżerów firm Square Enix i Sega, skupiających się niemal wyłącznie na stronie czysto sportowej, PES Club Manager kładzie równie duży nacisk na rozbudowę stadionowej infrastruktury. Oprócz ulepszania stadionu będziemy też wznosić rozmaite budynki, takie jak centrum klubowe, biura, szkółkę młodzików, agencję scoutingową, siedzibę fan klubu, centrum medyczne czy boiska treningowe.

Pod względem oprawy PES Club Manager prezentuje się imponująco, czyniąc użytek z trójwymiarowego silnika meczowego, będącego zaadaptowaną do standardów mobilnych wersją silnika znanego z pełnoprawnej, konsolowej odsłony serii. Gra korzysta z modelu darmowego wspartego mikropłatnościami, ale nie są one konieczne do jej ukończenia, stanowiąc jedynie pomoc dla graczy pragnących szybkiego wzmocnienia swego klubu.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe PES Club Manager: Odpowiednia dla każdego wieku.

PES Club Manager Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND