Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Football Manager Handheld 2015 (AND)

Football Manager Handheld 2015

Football Manager Handheld 2015 to menadżer sportowy, w którym wcielamy się w profesjonalistę zarządzającego klubem piłkarskim. Do naszych zadań należy werbowanie zawodników, tworzenie planów treningowych, gospodarowanie budżetem oraz opracowywanie taktyk na mecze.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Okładka Football Manager Handheld 2015 (AND)

data premiery gry:

19lis2014

iOS AND

Football Manager Handheld 2015 to wydany na Androida menadżer piłkarski autorstwa studia Sports Interactive.

Projekt stanowi mobilną odnogę popularnej pecetowej serii. W porównaniu z komputerowymi pierwowzorami Football Manager Handheld 2015 jest mocno uproszczony, zarówno pod względem dostępnych opcji, jak i rozmiarów bazy danych zawierającej zespołu i zawodników. Mimo to produkcja i tak oferuje wysoki poziom skomplikowania, zwłaszcza w porównaniu z innymi mobilnymi pozycjami.

W grze obejmujemy kontrolę nad klubem piłkarskim i naszym zadaniem jest poprowadzenie go ku sukcesom. W tym celu m.in. werbujemy zawodników, ustalamy im plany treningowe, organizujemy transfery oraz tworzymy taktyki na sam mecz, jak również dbamy o utrzymywanie dobrych kontaktów z mediami. Jednocześnie konieczne jest także zarządzanie finansową stroną całego przedsięwzięcia oraz dbanie o odpowiednie zbilansowanie przychodów oraz wydatków.

W porównaniu z poprzednią odsłoną autorzy wprowadzili wiele ulepszeń. Kompletnie przerobiono dwuwymiarowy silnik odpowiedzialny za symulowanie meczu, czyniąc go bardziej realistycznym oraz ułatwiając analizowanie przebiegu spotkania. Wprowadzono także nową agencję talentów, pozwalającą na śledzenie karier i postępów najbardziej obiecujących zawodników. Zwiększono ponadto liczbę rankingów oraz ich znaczenie dla reputacji klubu, dodano nowe, bardziej szczegółowe statystyki opisujące drużyny oraz poprawiono interfejs. Ponadto w trybie My Club użytkownicy mogą teraz przypisywać konkretne role określonym piłkarzom, jak również zapisywać profile każdego sportowca z normalnych rozgrywek do wykorzystania potem w My Club.

Pomimo prostoty oprawy graficznej Football Manager Handheld 2015 jest wymagającym tytułem, a to z powodu ogromu obliczeń jakie musi wykonywać ta aplikacja. Dlatego na niektórych starszych urządzeniach może zostać aktywowany starszy i mniej zaawansowany silnik symulujący przebieg meczów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Football Manager Handheld 2015

odpowiednia dla każdego wieku

The Banner Saga, Valiant Hearts, The Shadow Sun i inne – przegląd najlepszych gier listopada na Androida
The Banner Saga, Valiant Hearts, The Shadow Sun i inne – przegląd najlepszych gier listopada na Androida

wiadomość9 grudnia 2014

W przeglądzie najlepszych listopadowych produkcji na Androida omawiamy m.in. RPG-i The Banner Saga i The Shadow Sun, strategie Football Manager Handheld 2015 i Civilization Revolution 2, platformówkę Dodo Master oraz przygodową grę akcji Valiant Hearts: The Great War.

Football Manager Handheld 2015 trafiło na iOS i Androida
Football Manager Handheld 2015 trafiło na iOS i Androida

wiadomość23 listopada 2014

Do sprzedaży na App Store i Google Play trafiła gra Football Manager Handheld 2015, czyli najnowsza mobilna odsłona popularnego cyklu menedżerów piłkarskich.

iOS
AND