Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2011, 09:32

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Katalog firmy Sega oraz seria Company of Heroes przecenione na Steamie

W ramach weekendowych promocji, na platformie Steam pojawiła się wyprzedaż tytułów z katalogu firmy Sega oraz gier z serii Company of Heroes.

Z okazji rozpoczynającego się weekendu, na platformie dystrybucji elektronicznej Steam pojawiły się dwie akcje promocyjne. Pierwsza z nich dotyczy wszystkich produktów z katalogu firmy Sega, a druga obejmuje tytuły z serii Company of Heroes.

Wśród pozycji firmy Sega można znaleźć wiele produkcji w atrakcyjnych cenach i nie przeszkadza w tym nawet znaczne osłabienie polskiej waluty w ostatnich dniach. Warto wspomnieć o grze Alpha Protocol, za którą musimy obecnie zapłacić 2 euro, czyli ok. 8,50 złotych. Miłośnicy klasyki powinni zwrócić uwagę na przeniesione z konsoli Sega Mega Drive perełki, które pojedynczo kosztują 0,62 euro (ok. 2,80 zł), a pakiety dziesięciu produkcji 1,87 euro (ok. 8,50 zł). Do sprzedaży trafił również zestaw wszystkich tytułów z oferty firmy Sega, który wyceniono na niecałe 75 euro, czyli ok. 337 zł.

Katalog firmy Sega oraz seria Company of Heroes przecenione na Steamie - ilustracja #1

Promocje szczególnie polecane przez firmę Valve to:

Oprócz wybranych gier z serii Total War: SHOGUN 2, Empire oraz Napoleon, wymienione produkcje nie posiadają na platformie Steam polskiej wersji językowej.

Katalog firmy Sega oraz seria Company of Heroes przecenione na Steamie - ilustracja #2

Druga z weekendowych promocji dotyczy marki Company of Heroes. Wszystkie należące do niej tytuły zostały przecenione o 80%. Kosztują one obecnie:

  1. Company of Heroes Complete Pack – 4,99 euro (ok. 22 zł)
  2. Company of Heroes Gold – 2,99 euro (ok. 13 zł)
  3. Company of Heroes – 1,59 euro (ok. 7 zł)
  4. Company of Heroes: Opposing Fronts – 1,39 euro (ok. 6 zł)
  5. Company of Heroes: Tales of Valor – 1,99 euro (ok. 9 zł)

Gry z serii Company of Heroes nie posiadają na Steamie polskiej wersji językowej.