Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2017, 09:12

autor: Góral

Humble Telltale Bundle - zestaw przygodówek w nowej promocji Humble Bundle

W najnowszej promocji Humble Bundle możecie zaopatrzyć się w kilkanaście gier studia Telltale Games, w tym Minecraft: Story Mode, Batman: The Telltale Series czy cykl The Walking Dead: A Telltale Games Series.

Rozpoczęła się kolejna akcja Humble Bundle. Tym razem powody do radości mają osoby polujące na gry studia Telltale Games. Do paczki trafiły bowiem zarówno starsze tytuły firmy, jak np. Sam & Max, oraz całkiem świeże, w tym Batman: The Telltale Series. Tradycyjnie, inwestując pieniądze wspieracie nie tylko dewelopera i organizatora promocji, ale też fundacje charytatywne. Czasu na zakupy macie sporo, bo niemal dwa tygodnie.

Humble Telltale Bundle – za 15 dolarów (około 55 zł) zgarniecie kilkanaście tytułów. - Humble Telltale Bundle - zestaw przygodówek w nowej promocji Humble Bundle - wiadomość - 2017-07-19
Humble Telltale Bundle – za 15 dolarów (około 55 zł) zgarniecie kilkanaście tytułów.

Zakupów możecie dokonywać wpłacając dowolną kwotę, ale tylko przekroczenie konkretnych sum da Wam dostęp do dodatkowych pozycji. Poniżej wypunktowaliśmy wszystkie gry wraz z kosztami.

Dowolna kwota:

Średnia wpłat (8,29 dolara – ok. 30 zł):

15 dolarów (ok. 55 zł):

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.