Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2019, 16:25

Humble Square Enix Collective Bundle, start nowego eventu w Overwatch i inne wieści

Dziś piszemy o nowej paczce Humble Bundle, w której znajdziemy gry z programu Square Enix Collective, zapowiedzi rozszerzenia Dare Devils of Destruction do Just Cause 4, starcie wydarzenia Czarne Chmury w Overwatch oraz rosnących wpływach i zyskach Netfliksa. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Humble Square Enix Collective Bundle

Goetia jest jedną z gier, która znajduje się w paczce Humble Square Enix Collective Bundle. - Humble Square Enix Collective Bundle, start nowego eventu w Overwatch i inne wieści - wiadomość - 2019-04-18
Goetia jest jedną z gier, która znajduje się w paczce Humble Square Enix Collective Bundle.

W serwisie Humble Bundle można zdobyć nową paczkę z grami. Znajdują się w niej niezależne produkcje, które otrzymały wsparcie znanej japońskiej firmy Square Enix. Zestaw będzie dostępny do kupienia do 30 kwietnia. Jak zwykle, tytuły wchodzące w skład oferty zostały podzielone na progi cenowe. Oto one:

Co najmniej 1 dolar (około 4 złote)

 1. Goetia
 2. OCTAHEDRON
 3. Deadbeat Heroes
 4. 10% zniżki na pierwszy miesiąc subskrypcji Humble Monthly

Co najmniej 7,77 dolara (około 29 złotych)

 1. gry z progu pierwszego
 2. The Turing Test
 3. Forgotton Anne Collector's Edition
 4. Black The Fall

Co najmniej 12 dolarów (około 45 złotych)

 1. gry z poprzednich progów
 2. Tokyo Dark
 3. Children of Zodiarcs

Pamiętajcie, że część pieniędzy wydanych na Humble Square Enix Collective Bundle możecie przeznaczyć na cele charytatywne. Tym razem wyróżnionymi organizacjami są Games Aid, które pomaga niepełnosprawnym młodym ludziom, a także Make-A-Wish, spełniająca marzenia poważnie chorych dzieci.

Zapowiedź dodatku Dare Devils of Destruction do Just Cause 4

Studio Avalanche i firma Square Enix zapowiedziały duży dodatek do ubiegłorocznej trzecioosobowej gry akcji Just Cause 4. Dare Devils of Destruction, gdyż tak się on nazywa, uzupełni podstawową wersję tytułu o nowe pojazdy, taktyki, pełne wybuchów misje oraz tryby wyzwań - Survival (tor pełen zabójczych przeszkód), Run (wyścigi w ekstremalnej pogodzie) i Rampage (typowa rozwałka, w której eliminujemy wrogie pojazdy). DLC zadebiutuje 30 kwietnia, lecz posiadacze Gold Edition będą mogli cieszyć się z niego tydzień wcześniej.

Dare Devils of Destruction jest pierwszym z trzech rozszerzeń wchodzących w skład Dare Devils, Demons and Danger Expansion Pass. Wszystkie będą zawierały nowe atrakcje, które według słów Victorii Setian, starszej producentki w studiu Avalanche, sprawią, że Just Cause 4 stanie się jeszcze bogatszym oraz bardziej szalonym i ekstremalnym sandboksowym doświadczeniem.

Start wydarzenia Czarne Chmury w Overwatch

Wczoraj w popularnej sieciowej strzelance Overwatch wystartowało nowe wydarzenie z cyklu Archiwa Overwatch, zatytułowane Czarne Chmury (Storm Rising). Przede wszystkim daje ono możliwość wzięcia udziału w nowej misji fabularnej typu PvE, w której jako Smuga, Genji, Winston lub Łaska wyruszamy do Hawany w celu stawienia czoła Maximilienowi – omnicznemu liderowi organizacji Szpon.

Celem nowej misji z cyklu Archiwa Overwatch jest Maximilien. - Humble Square Enix Collective Bundle, start nowego eventu w Overwatch i inne wieści - wiadomość - 2019-04-18
Celem nowej misji z cyklu Archiwa Overwatch jest Maximilien.

Ponadto w trakcie wydarzenia będzie można powrócić do starszych zadań z cyklu Archiwa OverwatchInsurekcji oraz Odwetu – a także zdobyć okolicznościowe przedmioty kosmetyczne, takie jak skórki, emotki oraz prezentacje zagrań. Większość z nich była już obecna w poprzednich latach, lecz pojawiło się również kilka nowych. Ich pełen spis znajdziecie tutaj.

Wydarzenie Czarne Chmury w Overwatch będzie trwało do 6 maja na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Wpływy i zyski Netfliksa

Netflix rośnie w siłę. - Humble Square Enix Collective Bundle, start nowego eventu w Overwatch i inne wieści - wiadomość - 2019-04-18
Netflix rośnie w siłę.

Netflix, prawdziwy gigant na rynku serwisów streamingowych, pochwalił się ostatnio swoimi wynikami w I kwartale 2019 roku (via WirtualneMedia.pl). Strona przez ostatnie trzy miesiące zanotowała przychód w wysokości 4,521 miliarda dolarów. Netto zyskała 344 miliony dolarów. To dużo więcej niż w analogicznym okresie dwanaście miesięcy temu (wówczas było to odpowiednio 3,701 miliarda i 290 milionów dolarów).

Wzrosła również liczba subskrybentów platformy. Obecnie jest ich 148,86 miliona (wzrost o ponad 25% w porównaniu z ubiegłym rokiem). W styczniu, lutym i marcu do bazy użytkowników dołączyło 9,6 miliona osób.

Źródło: WirtualneMedia.pl
Źródło: WirtualneMedia.pl

Prognozy włodarzy Netfliksa na II kwartał 2019 roku są całkiem optymistyczne. Celują oni w 4,928 miliarda dolarów i 153,86 miliona użytkowników, choć zyski netto mają być niższe i wynosić 249 milionów dolarów. Czy wyliczenia te okażą się prawdziwe? Przekonamy się o tym w lipcu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Zula
 2. Trials Rising
 3. The Feather
 4. Table of Tales: The Crooked Crown
 5. Super Smash Bros. Ultimate
 6. MarZ: Tactical Base Defense
 7. Just Cause 4
 8. Judgment
 9. Forza Street
 10. Daymare: 1998

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. MarZ: Tactical Base Defense zwiastun na premierę
 2. God's Trigger zwiastun na premierę
 3. The Feather zwiastun na premierę
 4. Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy zwiastun na premierę
 5. Shelter 3 zwiastun #1
 6. My Time at Portia zwiastun na premierę
 7. Road to Guangdong zwiastun #1
 8. Octopath Traveler zwiastun wersji na PC
 9. Kards zwiastun #1
 10. Forza Street zwiastun #1
 11. Discovery: Diesel Brothers - Gra komputerowa zwiastun #2
 12. Constructor Plus zwiastun na premierę

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej