Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2019, 14:25

autor: Frozen

Anno 1800 – zawartość przepustki sezonowej i darmowe DLC

Firma Ubisoft ogłosiła plany rozwoju Anno 1800 na 2019 rok. Poznaliśmy zawartość przepustki sezonowej, zapowiedziano także kilka darmowych dodatków i ulepszeń, które gra otrzyma w ciągu najbliższych miesięcy.

Season Pass jest już dostępny w sprzedaży. - Anno 1800 – zawartość przepustki sezonowej i darmowe DLC - wiadomość - 2019-04-18
Season Pass jest już dostępny w sprzedaży.

Firma Ubisoft ogłosiła, że w skład przepustki sezonowej dla gry Anno 1800 wejdą trzy DLC: Zatopiony skarb (Sunken Treasures), Botanica i Przeprawa (The Passage). Wszystkie mają ukazać się jeszcze w tym roku. Oprócz tego każdy, kto zakupi Season Pass, otrzyma natychmiastowy dostęp do trzech przedmiotów natury kosmetycznej przeznaczonych dla trybu wieloosobowego: portretu więźnia oraz dwóch logo firmy (Promethean Fire i Eagle Crest). Koszt przepustki sezonowej to 99,90 zł.

W dodatku Zatopiony skarb naszym towarzyszem zostanie pewien ekscentryczny wynalazca. Razem z nim wyruszymy na niezbadaną europejską wyspę w celu odnalezienia ukrytej pod wodą fortuny.

Drugie DLC, noszące tytuł Botanica, pozwoli nam na postawienie nowego budynku – ogrodu botanicznego, który zwiększy atrakcyjność naszego miasta i ściągnie do niego turystów. Dzięki temu dodatkowi będziemy mogli wybudować również pawilon muzyczny. Obiekt ten umożliwi nam odsłuchiwanie utworów ze ścieżek dźwiękowych poprzednich części cyklu.

Trzecie i ostatnie DLC, Przeprawa, zabierze nas na koło podbiegunowe w poszukiwaniu zaginionej wyprawy polarnej. Przetrwanie w tych ekstremalnie mroźnych warunkach będzie wymagało od nas wykorzystania zupełnie nowych budynków i narzędzi.

Anno 1800 w najbliższym czasie dostanie również sporo darmowych dodatków, które nie będą wymagały zakupu przepustki sezonowej. Wśród nich znajdą się między innymi:

  • nowy typ budynku umożliwiający wgląd w dokładne statystyki rozgrywki;
  • tryb kooperacji, w którym gracze wspólnymi siłami będą sprawować kontrolę nad pojedynczym imperium;
  • wyzwania społeczności, czyli regularnie pojawiające się zadania dla całej wspólnoty graczy Anno 1800, których wykonywanie będzie odblokowywało nowe przedmioty kosmetyczne dla wszystkich uczestniczących.

Na prośbę graczy Ubisoft udostępnił w swoim sklepie opcję ulepszenia standardowej edycji gry do wersji Digital Deluxe, która zawiera wybrane utwory z oficjalnej ścieżki dźwiękowej produkcji, cyfrowy artbook, cztery ekskluzywne logo firmy, a w przyszłości także dostęp do postaci Anarchisty.

Anno 1800 ukazało się 16 kwietnia 2019 roku na PC, wyłącznie na platformach Epic Games Store i Uplay. Gra posiada kinową polską wersję językową (napisy).

  1. Oficjalna strona gry Anno 1800
  2. Anno 1800 – kompendium wiedzy
  3. Recenzja gry Anno 1800 – powrót do przeszłości

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anno 1800

Anno 1800