Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2019, 13:21

autor: Aquma

Microsoft zapowiada usługę Xbox Game Pass Ultimate

Podczas kwietniowej prezentacji Inside Xbox firma Microsoft zapowiedziała usługę Xbox Game Pass Ultimate. Płacąc jeden, tańszy abonament, otrzymamy wszystkie atrakcje dwóch subskrypcji: Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold.

Microsoft rozszerza ofertę subskrypcyjną. - Microsoft zapowiada usługę Xbox Game Pass Ultimate - wiadomość - 2019-04-17
Microsoft rozszerza ofertę subskrypcyjną.

W czasie wczorajszej prezentacji Inside Xbox, firma Microsoft zapowiedziała nową subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, która będzie połączeniem abonamentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass. Usługa zadebiutuje w tym roku i w Stanach Zjednoczonych ma być dostępna w cenie 14,99 dolarów, czyli około 56,5 zł. Kupowanie obydwu abonamentów osobno będzie więc o 5 dol. droższe. Nie wiemy, na jaką kwotę subskrypcja zostanie wyceniona na polskim rynku, ale można się spodziewać, że będzie to suma w granicach 60 zł.

Xbox Game Pass to usługa, dzięki której płacąc jeden abonament uzyskujemy dostęp do sporego (i rozrastającego się z każdym miesiącem) katalogu zróżnicowanych gier. Warto odnotować, że dzięki funkcji Xbox Play Anywhere, w niektóre z produkcji można zagrać także na PC. Pełną listę oferowanych tytułów znajdziecie pod tym adresem. Przypominamy też, że obecnie trwa promocja, w ramach której trzy miesiące Xbox Game Pass można wykupić za zaledwie 4 złote.

Trudno nie zauważyć, że pojawienie się nowej wersji usługi zbiegnie się w czasie z wprowadzeniem na rynek kolejnego modelu Xboksa One, który będzie pozbawiony fizycznego napędu. Xbox One S All-Digital Edition zadebiutuje w maju tego roku i będzie najtańszą wersją konsoli Microsoftu. W połączeniu z usługami subskrypcyjnymi może stanowić ciekawą propozycję dla wielu osób, które lubią sobie czasem pograć, ale nie chcą wydawać zbyt dużych pieniędzy na swoje hobby.

Warto odnotować, że przed premierą Xbox Game Pass Ultimate odbędą się testy usługi, do których zaproszona zostanie część uczestników programu Xbox Insider.

  1. Microsoft – strona oficjalna
  2. Xbox – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach