Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 kwietnia 2019, 15:25

autor: Serek

Kwartalna subskrypcja Xbox Game Pass za 4 zł dla nowych użytkowników

Microsoft walczy o kolejnych klientów. Kwartalna subskrypcja Xbox Game Pass jest obecnie do kupienia za 4 zł. Oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników, ale posiadacze abonamentu również otrzymali sporą zniżkę.

Teraz chyba jest najlepszy moment, by przetestować Xbox Game Pass. - Kwartalna subskrypcja Xbox Game Pass za 4 zł dla nowych użytkowników - wiadomość - 2019-04-11
Teraz chyba jest najlepszy moment, by przetestować Xbox Game Pass.

Microsoft zdecydował się na ciekawy ruch marketingowy, który prawdopodobnie ma szansę przyciągnąć wielu klientów. Firma przygotowała promocję, w której nowi użytkownicy Xbox Game Pass mogą zakupić kwartalną subskrypcję w cenie zaledwie 4 złotych. Niestety, oferta dotyczy tylko i wyłącznie osób, które jeszcze nie miały abonamentu Xboksa. Jednak dla czynnie korzystających z Xbox Game Pass również znalazła się ciekawa oferta. Tacy gracze mają szansę wykupić 3-miesięczną subskrypcję za 43,50 zł. Usługę w promocyjnej cenie możecie znaleźć tutaj.

Zanim zdecydujecie się na zakup, warto przypomnieć, że Xbox Game Pass ma ograniczoną zawartość na komputerach z systemem Windows. W praktyce, by cieszyć się wszystkimi grami w ofercie, najlepiej posiadać konsolę Xbox One. Trzeba przyznać firmie Microsoft, że nie „zapycha” biblioteki gier dostępnych w ramach subskrypcji starymi lub słabymi tytułami. Takie oczywiście też się tam znajdują, jednak większość produkcji oferuje solidny poziom wykonania, czego najlepszym dowodem może być lista tytułów, które zostaną dodane do oferty w bieżącym miesiącu.

Kwietniowe gry w Xbox Game Pass

  1. Prey (11 kwietnia)
  2. The Golf Club 2 (11 kwietnia)
  3. Monster Hunter: World (18 kwietnia)
  4. The Walking Dead: A New Frontier (18 kwietnia)
  5. Life is Strange 2: Episode 2 (24 kwietnia)
  6. Resident Evil 5 (25 kwietnia)

Szczególnie ciekawie prezentują się Prey oraz Monster Hunter: World. Oba tytuły zostały dobrze przyjęte przez krytyków oraz były nominowane do kilku branżowych nagród. Kupno kwartalnej subskrypcji w cenie 4 złotych może być idealnym momentem, by sprawdzić te produkcje. Nie musicie się jednak śpieszyć, bowiem oferta promocyjna potrwa do 12 maja bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa Xboksa
  2. Oficjalna strona internetowa Microsoft Store
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.