Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 sierpnia 2017, 10:37

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 26-27 sierpnia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na gry pudełkowe i sprzęt. Tym razem możecie nabyć m.in. Overwatch: Origins Edition czy też fajny pakiet PlayStation 4 z kilkoma grami w zagranicznym sklepie game.co.uk.

Po raz kolejny przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu ciekawych promocji. Tym razem taniej możecie kupić hit studia Blizzard – strzelankę Overwatch w wersji Origins Edition. Ponadto jeszcze przez kilka dni w Empiku obowiązuje promocja „Kup 2 zapłać za 1!” na gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. Dodatkowo w Sklepie GRY-OnLine pojawiło się Quantum Break: Timeless Colletor's Edition z serii Fajna Cena. Krótko pisząc, jest z czego wybierać.

Overwatch: Origins Edition dostępne w niższych cenach w CDP.pl i Muve.pl. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 26-27 sierpnia - wiadomość - 2017-08-25
Overwatch: Origins Edition dostępne w niższych cenach w CDP.pl i Muve.pl.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.