Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2021, 15:05

autor: AlexB

Gracz oddał hołd hitom PS4 - zobacz efektowną grafikę

Użytkownik Reddita o pseudonimie Azlaar przygotował szereg fanowskich plakatów przedstawiającyh jego ulubione produkcje, które ograł na konsoli PlayStation 4. Swoje prace złożył w jedną, efektownie prezentującą się grafikę.

Nie od dziś wiadomo, że konsole należące do rodziny PlayStation i marki gier mocno się z nimi kojarzące mają swoich wiernych fanów. Część z nich czuje potrzebę podzielenia się ową sympatią do nich w formie bardziej artystycznej. Do tej grupy należy użytkownik Reddita noszący pseudonim Azlaar. Otóż postanowił on przygotować serię samodzielnie rysowanych dwunastu fanowskich plakatów prezentujących jego ulubione gry będące pozycjami ekskluzywnymi (bądź czasowo ekskluzywnymi) dla konsol firmy Sony. Na liście znalazły się Horizon: Zero Dawn, Days Gone, Detroit: Become Human, God of War, Death Stranding, Uncharted 4: Kres złodzieja, Persona 5, Shadow of the Colossus, Final Fantasy VII Remake, The Last of Us, Ghost of Tsushima, Ratchet & Clank, Podróż, Until Dawn, Spider-Man oraz Bloodborne.

W każdej swojej pracy Azlaar zamieścił w tle któryś z czterech ikonicznych dla padów PlayStation symboli, oznaczających przyciski na nich. Mowa tu rzecz jasna o kwadracie, kółku, trójkącie oraz krzyżyku. Na tej podstawie artysta zgrupował przygotowane przez siebie dzieła w cztery zbiory i umieścił je na efektownie prezentującej się grafice, stanowiącej jego osobisty hołd dla wszystkich wymienionych na niej pozycji, które ograł na PlayStation 4. Całość możecie podziwiać poniżej bądź po kliknięciu na ten link.

Źródło: Reddit - Gracz oddał hołd hitom PS4 - zobacz efektowną grafikę - wiadomość - 2021-04-16
Źródło: Reddit

Jeśli mało Wam podsumowań i swego rodzaju hołdów dla produkcji kojarzących się z marką PlayStation, to możecie rzucić okiem na tę wiadomość. Znajdziecie w niej grafikę prezentującą oceny branżowe, jakimi mogą pochwalić się pozycje ekskluzywne (bądź czasowo ekskluzywne) wydane na konsolę PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona marki PlayStation