Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2017, 18:25

For Honor - szczegóły dotyczące przepustki sezonowej i wydań gry

W oficjalnym sklepie Ubisoftu przez przypadek pojawiła się informacja dotycząca zawartości poszczególnych wydań gry For Honor. Poznaliśmy również szczegóły na temat przepustki sezonowej.

Dziś w nocy, na stronie oficjalnego sklepu Ubisoftu, na krótką chwilę pojawiły się szczegóły dotyczące poszczególnych wydań For Honor, najnowszej gry akcji francuskiego giganta. Choć informacje te szybko zostały usunięte przez adminów, czujni użytkownicy serwisu Reddit zdążyli je zachować. Jak możemy się z nich dowiedzieć, For Honor pojawi się na rynku w trzech edycjach - prócz zapowiedzianego już wydania kolekcjonerskiego.

Źródło: Reddit - For Honor - szczegóły dotyczące przepustki sezonowej i wydań gry - wiadomość - 2017-01-13
Źródło: Reddit

Pierwsza, standardowa edycja, będzie zawierała samą grę. W drugiej, „Deluxe”, znajdą się dodatki do trybu dla wielu graczy - trzy unikalne hełmy (jeden na każdą frakcję), mnożnik do zdobywanych punktów doświadczenia na siedem dni, specjalna animacja egzekucji i wyjątkowy emblemat zakupionej wersji. Trzecia natomiast, nazwana przez twórców „Gold”, prócz zawartości z wydania „Deluxe”, dwunastu ekskluzywnych emotikonek, mnożnika do zdobywanych punktów doświadczenia przez miesiąc i trzech specjalnych skrzynek z wyposażeniem, zapewni również dostęp do przepustki sezonowej. Będzie ona działała w sposób bardzo podobny do tego znanego z innej gry Ubisoftu – Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege.

Źródło: pcgamesn.com - For Honor - szczegóły dotyczące przepustki sezonowej i wydań gry - wiadomość - 2017-01-13
Źródło: pcgamesn.com

Tak jak w najnowszej części popularnej serii strzelanin taktycznych, w For Honor wszystkie DLC dodające mapy i tryby w grze wieloosobowej będą darmowe. Za dostęp do nowych bohaterów będzie trzeba jednak zapłacić walutą zdobywaną podczas rozgrywki lub prawdziwymi pieniędzmi. Przepustka sezonowa nie tylko pozwoli pominąć proces żmudnego zdobywania potrzebnych funduszy, ale również dzięki niej gracze będą mogli cieszyć się nowościami tydzień przed innymi. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, w dniu premiery For Honor posiadacze przepustki otrzymają wcześniejszy dostęp do sześciu nowych wojowników. Season pass będzie można kupić również oddzielnie. Dokładna cena nie jest znana, lecz prawdopodobnie przyjdzie nam za nią zapłacić tyle samo co w przypadku Rainbow Six: Siege, czyli 30 dolarów (około 123 złotych).

For Honor zostało zapowiedziane podczas E3 w 2015 roku. To gra akcji, opierająca się na mechanice walki bronią białą, która będzie opowiadać o śmiertelnym starciu między trzema zwaśnionymi stronami - The Chosen (samurajowie), The Legions (rycerze) oraz The Warborn (Wikingowie). Głównym trybem gry ma być multiplayer, choć pojawi się również kampania jednoosobowa. Premiera najnowszej produkcji studia Ubisoft na PC, Xboksa One i PlayStation 4 zaplanowana jest na 14 lutego bieżącego roku. 26 stycznia rozpocznie się zamknięta beta gry.