Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2017, 19:28

autor: Góral

For Honor - zamknięte beta-testy rozpoczną się 26 stycznia

Poznaliśmy datę rozpoczęcia zamkniętych beta testów gry For Honor. Zabawa odbędzie się w dniach 26–29 stycznia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Firma Ubisoft ujawniła datę rozpoczęcia zamkniętych beta testów gry For Honor. Zabawa dostępna będzie w dniach 26–29 stycznia dla wybranych graczy na wszystkich docelowych platformach sprzętowych (PlayStation 4, Xbox One i PC). Jeżeli jesteście zainteresowani, to musicie zapisać się na oficjalnej stronie i mieć trochę szczęścia. Podczas testów udostępnione zostaną frakcje rycerzy, wikingów i samurajów, którymi będziemy walczyć o chwałę w trybie War of the Factions. Za rozgrywkę otrzymywać mamy nagrody, które zostaną przeniesione do pełnej wersji, o ile oczywiście zdecydujemy się na jej zakup. Premiera produkcji odbędzie się niebawem, gdyż w przyszłym miesiącu – a dokładniej pisząc, 14 lutego.

For Honor w skrócie:
  • gra akcji na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty;
  • ukaże się 14 lutego bieżącego roku;
  • w dniach 26–29 stycznia odbędą się zamknięte beta testy.

For Honor to zupełnie nowa marka w dorobku francuskiej firmy Ubisoft. Produkcja przeniesie nas do alternatywnego świata, w którym walczą ze sobą frakcje The Chosen (samurajowie), The Legions (rycerze) oraz The Warborn (wikingowie). Gra nastawiona będzie przede wszystkim na zmagania w multiplayerze, w takich trybach jak 1 na 1 i 2 na 2 czy też Dominion (wariacja na temat dominacji), choć dostępna będzie także kampania dla jednego gracza.

Co ważne, wzorem np. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, wszystkie mapy i tryby udostępniane po premierze będą darmowe. Choć w produkcji pojawią się mikrotransakcje, to według wydawcy nie będą mieć one żadnego wpływu na rozgrywkę. Należy też pamiętać, że For Honor wymagać ma stałego połączenia z siecią – nieważne czy gramy w singlu czy multiplayerze.

For Honor - zamknięte beta-testy rozpoczną się 26 stycznia - ilustracja #2